Latvijas čempionāts badmintonā U11- U17 Talsos

Latvijas čempionāts badmintonā U11- U17 Talsos

  1. septembrī un 27. septembrī Talsiem bija tas gods rīkot Latvijas čempionātu badmintonā U11- U17 vecuma grupām.

26.septembra sacensību sākumā sacensību dalībniekus uzrunāja Talsu novada domes priekšsēdētāja Sandra Pētersone un Latvijas himnu izpildīja Kristīne Broka-Meļķe.

Gados visjaunākās spēlētājas aizvadīja ļoti spraigas cīņas. Evelīna Freija, spēlējot kopā ar L.Lencēviču, izcīnīja 1.vietu. Andželika Zeiferte spēlēja kopā ar Dārtu Zandbergu un ieguva 2. vietu. 3.vietu ieguva Katerīna Bārbale un Patrīcija Bārbale.

XDU11 piedalījās 10 dalībnieki. Labākais rezultāts šajā grupā bija Evelīnai Freijai, kura spēlēja ar O.Bajāru un ieguva 2.vietu. Armands Znotiņš, spēlējot kopā ar Katerīnu Bārbali ieguva 4.vietu.

BSU13 grupā piedalījās 15 audzēkņi. Augstākais sasniegums bija Ričardam Klāvam Miezītim, kurš ieguva 4.vietu. Reinis Beinarovičs ieguva 6.vietu, turklāt Linards Legzdiņš ieguva 7.vietu. Fēlikss Kandis ieguva 12.vietu un Alekss Deniss Dimiņš ieguva 13 vietu.

GSU 13 grupā piedalījās 18 badmintonisti. Dārtai Pētersonei bija visaugstākais sniegums, viņa ieguva 8.vietu. Melissa Romaņuka ieguva 11.vietu, Evelīna Bārbale ierindojās 14.vietā. 15.vietu ieguva Adriāna Bārbale un Evelīna Dumbrāja ieguva 18.vietu.

BSU15 grupā piedalījās 20 dalībnieki . Labākais sniegums šajā grupā bija Andrejam Vilnim, kurš ieguva 4.vietu. Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 8. vietu.

GSU15 grupā piedalījās 19 dalībnieki. Justīne Sapiega ieguva 16.vietu un Andželīna Briede ieguva 17.vietu.

BSU17 grupā piedalījās 20 dalībnieki. Labākais sniegums bija Patrikam Kandim, kurš ieguva 2.vieta. Matīss Bisenieks ieguva 9.vietu.

27. septembrī turpinājās Latvijas čempionāts.

BSU11 grupā Armands Znotiņš ieguva 8.vietu.

GSU11 grupā Evelīna Freija ieguva 2.vietu, Dārta Pētersone ieguva 4.vietu, Katerīna Bārbale 5.vietu, Andželika Zeiferte 6.vietu un Patrīcija Bārbale 7.vietu.

GDU13 grupā piedalījās 14 dalībnieki. Melissa Romaņuka, spēlējot kopā ar Dārtu Pētersoni ieguva 4.vietu un Evelīna Bārbale, spēlējot kopā ar Auroru Laizāni, ieguva 6.vietu.

BDU13 grupā piedalījās 12 dalībnieki. Labākais sniegums no Talsu sporta skolas audzēkņiem bija Ričardam Klāvam Miezītim, kurš spēlēja kopā ar Reini Beinaroviču un ieguva 3.vietu. Fēlikss Kandis spēlēja kopā ar Linardu Lezgdiņu un ieguva 4.vietu. Alekss Deniss Dimiņš spēlēja kopā ar K.Geibu un ieguva 5.vietu.

BDU15 piedalījās 14 badmintonisti. Aleksis Emiljans Kviesis, spēlējot kopā ar Andreju Vilni, ieguva 2.vietu.

XDU15 grupā labākais sniegums bija Aleksim Emiljanam Kviesim, kurš spēlēja ar L.Boku un ieguva 4.vietu.

XDU17 grupā piedalījās 32 dalībnieki. Patriks Kandis spēlēja kopā E.Briedi un ieguva 5.vietu.

 

Abas dienas garumā notika spraigas cīņas. Paldies  audzēkņiem par izturību un centību sacensībās.

Badmintona treneri: Edgars Kviesis, Sigeta Naudiņa

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts