Latvijas Čempionāts badmintonā Talsos!

Latvijas Čempionāts badmintonā Talsos!

Talsos, 4.un 5. februārī notika Latvijas Čempionāts badmintonā pieaugušajiem.  Talsos ieradās 91 dalībnieks no dažādiem Latvijas novadiem, kā piemēram, Liepājas, Jelgavas, Rīgas, Baložiem, Ķekavas, Siguldas, Valmieras un citiem novadiem.

Latvijas pieaugušo čempionātā piedalījās 10 Talsu badmintonisti. Septiņi no viņiemvēl ir Talsu novada sporta skolas audzēkņi, kuri cīnījās ar pieaugušajiem spēlētājiem.Vīriešu vienspēlēs spēlēja 48 sportisti. Visiem Talsu badmintonistiem sesdien vajadzēja spēlēt kvalifikācijas turnīrā, lai iekļūtu 32 dalībnieku konkurencē. Vislabāk šoreiz veicās KasparamValbergam, kurš 48 dalībnieku konkurencē ierindojās 25.vietā. Pauls Spruģevics ierindojās 36.vietā, Matīss Putniņš ierindojās uzreiz aiz Paula, ieņemot 37.vietu. Valters Valgelīns, kurš šobrīd mācās Jelgavā, izcīnīja 41.vietu. Bet Ričards Meženieks kvalifikācijas turnīrā savainojās un no tālākās cīņasizstājās, iegūstot 48.vietu.

Sieviešu vienspēlēs visas sporta skolas audzēknes iekļuva 32 labāko dalībnieču vidū bez kvalificējas. Sīeviešu vienspēlēs vislabāk veicās Annijai Kuzmai, kura ierindojās 14.vietā. Nikola Kalniņa ieguva 19.vietu, Ieva Abigaila Valgelīna ieguva 25.vietu, bet Viktorija Gilberte ieguva 27.vietu.

Mūsu meitenes spēlēja arī sieviešu dubultspēles. Šajā kategorijā piedalījās 17 Latvijas labākie pāri. Šajā kaegorijā vislabāk veicās I. A.Valgelīnai, kura spēlēja kopā ar liepājnieci K.Jonasi un ieguva 11.vietu. Nikola Kalniņa spēlēja kopā arVikoriju Gilberti un izcīnīja 14.vietu, bet Annija Kuzma kopā ar ventspilnieci Līgu Zankeviču ieguva 16.vietu.

Jauktajās dubultspēlēs Kristaps Vārna spēlēja kopā arIevu Abigailu Valgelīnu un 28.pāru konkurencē ieguva 23.vietu. Bet Valters Valgelīns, spēlējot kopā ar siguldieti Martu Gavari, izcīnīja 20.vietu.

Talsos nesenā pagātnē ir bijuši vairāki labi badmintona spēlētāji, no kuriem tikai daži aktīvi piedalās sacensībās. Lai veicinātu badmintona attīstību Talsu novadā, pašlaik tiek dibināts badmintona klubs, kurā tiek aicināti visi bijušie un ieintresētie spēlētāji. Ceru, ka nākamajā Latvijas pieaugušo čempionātā piedalīsies vairāk Talsu badmintonistu. Talsu badmintona kluba uzziņas tālrunis 26460025.

E.Kviesis.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts