Latvijas Čempionāts Badmintonā Jauniešiem Siguldā

Latvijas Čempionāts Badmintonā Jauniešiem Siguldā

DSCF1305
Šogad beidzot jauniešu čempionāts tiek rīkots divās sestdienās, lai braucošajiem klubiem būtu iespējams normālāk apmeklēt šīs sacensības. Šoreiz 7.decembrī notika sacensības U-11, U-15, U-19 vecuma grupām. Sacensības notika divās zālēs, tāpēc vajadzēja no lielajiem sportistiem ņemt līdzi Raivi Reinfeldu palīdzēt lielāko grupu spēlētājiem vienā zālē, bet treneris otrā zālē ar mazajiem cīnījās par iespējamām medaļām. PALDIES jāsaka mazo sportistu vecākiem, kuri tika no mājas darbiem atbraukt līdzi pieskatīt mazos kustīgākos ārpus laukuma. Ļoti žēl, ka neatbrauca viens sportists, kurš bija trenējies pārī ar mūsu vienspēļu čempionu Mārtiņu Vārnu, un arī dubultspēlēs būtu reālas cīņas par zelta medaļām. Man kā trenerim ļoti žēl tik nenopietna uzvedība pret savu veselību, jo jau treniņu gada sākumā ļoti nopietni mācu bērniem uz Atbildīgām sacensībām GALVENOKĀRT saglabāt savu veselību ,un neizjaukt komandas sastāvu.

Šoreiz sasniegtie rezultāti:

U-11 VECUMA  GRUPĀ  WS meiteņu vienspēlēs no 18 sportistēm Anna Akermane 14.vietā. MS (zēnu vienspēlēs) no 12 sportistiem 1.vietu skaistās cīņās izcīnīja mūsu MĀRTIŅŠ VĀRNA. 4.v.ĒRIKS DEMITERS, 5.v.MATĪSS BISENIEKS, 6.v.PATRIKS KANDIS, 8.v.Dāvis Rapītis.

Meiteņu dubultspēlēs no 8.pāriem 3.vietu smagās cīņās pārī ar Rīgas sportisti POĻINU KUDJAKOVU izcīnīja mūsu ANNA AKERMANE, kura ir gadu jaunāka par citām. Zēnu dubultspēlēs no 4.pāriem 2.vietā PATRIKS KANDIS UN MATĪSS BISENIEKS, 3.v. ĒRIKS DEMITERS un DĀVIS RAPĪTIS.    JAUKTAJĀS DUBULTSPĒLĒS MIX   2.vietā MĀRTIŅŠ VĀRNA un POĻINA KUDJAKOVA, 4.v.MATĪSS BISENIEKS un ANNA AKERMANE  (no 4 pāriem).

U-15 VECUMA GRUPĀ  WS no 16 sportistēm 12.v. ELZA ĀBOLIŅA. MS no 16 sportistiem 7.v. ANDRIS RAIVIS VERNERS, 9.v. GVIDO JANSONS, 10.v. JĒKABS AKARMANIS.  MD no 8 pāriem 3.vietā ANDRIS RAIVIS VERNERS un JĒKABS AKERMANIS. 5.v. GVIDO JANSONS un PĒTERIS JĒGERS (Rīga)  MIX no 10 pāriem 5.vietā GVIDO JANSONS un LAURA (Rīga), 9.vietā JĒKABS AKERMANIS un ELZA ĀBOLIŅA.

U-19 VECUMA GRUPĀ  WS no15 sportistēm 6.vietā ANNIJA KUZMA, 9.v.KRISTIANA MIRECKA. MS no 24 sportistiem 17.v. ARTIS IGNAŠS, 19.v. RIČARDS MEŽENIEKS.  MD no11 pāriem 5vietā ARTIS IGNAŠS un RIČARS MEŽENIEKS   MIX no 8.pāriem 5.vietā ANNIJA KUZMA un RIČARDS MEŽENIEKS.

Nākošās Latvijas Jaunatnes Čempionāta sacensības 21.decembrī U-13 un U-17 grupām.

Foto: Jānis Pētersons

DSCF1295 DSCF1310 DSCF1314 DSCF1322

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts