Latvijas Čempionātā vieglatlētikā Kuldīgā

Latvijas Čempionātā vieglatlētikā Kuldīgā

Latvijas čempionātā vieglatlētikā pieaugušajiem setdien un svētdien, 27.un 28.februārī Kuldīgā startēja arī mūsu sporta skolas audzēkņi, Elēna Miezava, Luīze Katrīna Zeļģe un Undīne Paipala. Talsus pārstāvāja arī sporta skolas bijušie audzēkņi – Grieta Kļaviņa, Toms Zalviņš, Dāvis Štokmanis.

Luīzei tāllēkšanā 6. vieta ar 5,46m , un 5. vieta augstlēkšanā ar rez. 1,66m, Undīnei 8. vieta lodes gr. 10,22m. Luīzes un Undīnes starts vērtējams kā teicams. Nedaudz jūtams nogurums, bet vēl jāsaņemas pēdējām divām sacensībām ziemas sezonā.

Ļoti labus rezultātus parādīja Grieta Kļaviņa, iegūstot divas bronzas godalgas – 60m 7,63 sek. skrējienā un 200m 25.82 sek. skrējienā.

Jaunu personisko rekordu 7,41 sek 60m skrējienā sasniedza Dāvis Štokmanis 16. vieta

200m skrēnienā 24,82 sek. Tomam Zalviņam 33. vieta.

Elēna Miezava 1500m skrējienu nepabeidza.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts