Latvijas čempionāta Kurzemes zonas 1. posma sacensības telpu futbolā U8

Latvijas čempionāta Kurzemes zonas 1. posma sacensības telpu futbolā U8

14531303433_21ed9e3dff_k

Svētdien, 14. decembrī, Talsu futbolisti cīnījās U8 Latvijas čempionāta Kurzemes zonas 1. posma sacensībās telpu futbolā. Pirms mēneša atgriežoties ar zelta medaļām no sacensībām Lietuvā, puiši jau bija guvuši apstiprinājumu tam, ka ir labi futbolisti. Nu bija pienācis laiks šo godu aizstāvēt arī Latvijā.

Zēniem priekšā bija trīs sacensības, kurās 20 minūšu laikā jāspēj uzvarēt trīs Ventspils komandas. Pirmo spēli ar Ventspis OC 1 komandu puiši sāka droši un uzvarēja ar rezultātu 4:1. Laukumā atkal labi spēlēja uzbrucēji, Emīls Zapereckis un Dans Daniēls Pētersons. Otro spēli, kur mūsu pretinieki bija Ventspils OC 3 komanda aizvadījām bez apdraudējuma mūsu vārtiem, kuros droši stāvēja Aleks Bucenieks. Nevienu bumbu mūsu vārtos ventspilniekiem tā arī neizdevās iespert.

Uzvara ar pārliecinošu 6:0. Trešā spēle sākās ar viesu komandas, Ventspils OC 2 vārtu guvumu, un vecākiem, kuri nemainīgi vienmēr ir karstākā līdzjutēju komanda, jau likās, ka tas mūsu zēnu pārliecību mainīs. Bet mūsu futbolisti cīnījās un ātri vien spēle no aizsardzības, kur mainoties cīnījās Tailers Tīģers, Kārlis Freimanis, Toms Bodnieks, Daniēls Kreicbergs un Krišs Laursons, pārvērtās par spēli uzbrukumā. Arī šo spēli uzvarējām ar rezultātu 7:1.

Šie labie rezultāti ir ne tikai zēnu lielā aizrautība ar futbolu un cītīgā treniņu apmeklēšana, bet arī trenera Sergeja Uvarova pašaizliedzīgā darba rezultāts.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts