Latvijas čempionātā biatlonā 1.kārtā talsiniekiem lielisks rezultāts

Latvijas čempionātā biatlonā 1.kārtā talsiniekiem lielisks rezultāts

Cēsu biatlona trasē 4. un 5. februārī Latvijas biatlona saime bija sabraukusi, lai noskaidrotu labākos sprinta un individuālajā distancē. Bija uzsnidzis patīkami balts sniedziņš, termometra stabiņš rādīja kādus grādus zem nulles – visi priekšnosacījumi labām sacensībām. Lielākā daļa mūsējo bija pāris nedēļas notrenējušies bezsniega apstākļos, bet tas nebija šķērslis, lai nodemonstrētu savu dominanci vecākajās jauniešu grupās.
M19 grupā 7,5 km distancē viss goda pjedestāls Talsiem – 1.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 2.vietā Erasts Bobrovs, 3.vietā Kristers Kalašņikovs, bet Aleksim Samcēvičam nenobraukta soda apļa dēļ (2min soda laiks) jāsamierinās ar 6.vietu. M17 grupā 6km distancē vēl iespaidīgāk – pirmais piecinieks mūsējais – 1.vietā Rainers Krišmanis, 2.vietā Olivers Bresme, 3.vietā Valters Bresme, 4.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 5.vietā Ernests Solovjovs. S 19 grupā 6km distancē Karīna Bernāne 4.vietā. Jaunākajā grupā, kur vēl slēpo bez šaušanas 1,2km distancē 15.vietā Ralfs Lūsis, 23.vietā Marks Armands Birģelis, 26.vietā Martins Lūsis.
Otrā dienā – biatlona individuālā distance, kad par nesašautu mērķi pieliek soda laiku. Visiem dalībniekiem diezgan daudz sodu, līdz ar to arī izmaiņas finiša protokolā. Vienīgais, kurš nemainīgi otro dienu pēc kārtas M19 grupā 12,5km distancē 1.vietā Kristiāns Kārlsbergs, Aleksis Samcēvičs 3.vietā, Erasts Bobrovs 5.vietā, Kristers Kalašņikovs 6.vietā. M17 grupā 10km distancē 1.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 2.vietā Olivers Bresme, 3. vietā Rainers Krišmanis, 4.vietā Ernests Solovjovs, 6.vietā Valters Bresme. S19 grupā 10km distancē Karīna Bernāne ierindojās 4.vietā. M13 grupā 1,7km distancē Ralfs Lūsis 14.vietā, Martins Lūsis 20.vietā, Marks Armands Birģelis 23.vietā.
Tā kā Latvijā junioru vecuma biatlonisti ir ļoti maz, tad mūsu M 19 grupas jauniešiem būs iespēja pārstāvēt Latvijas junioru izlasi IBU junioru kausā Igaunijā – Hanjā un Madonā Eiropas čempionātā junioriem. Sastāvā būs Latvijas biatlona jaunā cerība – mūsu bijušais audzēknis Renārs Birkentāls un pieredzi krās mūsu esošie jaunieši – Kristiāns Kārlsbergs, Erasts Bobrovs, Aleksis Samcēvičs un Kristers Kalašņikovs.
Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts