Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionāts hokejā: Talsu NSS/THK U10 grupa aizvada spēles pret Ventspils un Olaines komandām

Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionāts hokejā: Talsu NSS/THK U10 grupa aizvada spēles pret Ventspils un Olaines komandām

Svētdien, 11. februārī, Talsu NSS/THK U10 grupa aizvadīja sabraukuma spēles Ozolniekos.

Talsu hokejisti spēlēja pret Ventspils, Olaines balto un sarkano komandu.
Pirmajā spēlē pret Ventspils komandu, Talsu puiši spēlēja aktīvi, līdz ar to visu spēli saglabājot nelielu pārsvaru. Otrā perioda beigās, pie rezultāta 1:2, tika izlaista aizsardzība. Venstpils komandai izdevās bīstams izgājiens uz vārtiem, kur Talsu komandu glāba vārtsargs Alberts Žanis Kristiņš, veiksmīgi nosargājot vārtus. Talsu komandai izdevās uzvarēt ar rezultātu 2:1.
“Otrajā spēlē pret Olaines sarkano komandu spēle bija daudz ātrāka un pieļāvām daudz kļūdu aizsardzībā. Spēles rezultātā Talsu komanda zaudēja ar rezultātu 2:9,” stāsta treneris Andrejs Raudziņš.
Treneris uzsver, ka trešajā spēlē pret Olaines balto komandu, Talsu hokejisti spēlēja līdzīgi, bet neizdevās realizēt uzbrukumu. Daudz tika mests pa vārtiem un aktīvi spēlēts, tomēr pretinieks izmantoja kļūdas aizsardzībā un Talsu komanda zaudēja ar 0:3.
Talsu komandā ar vārtiem izcēlās Ārons Veldze un Martins Siliņš.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts