Latvijas 2014.gada čempionāts badmintonā jauniešiem

Latvijas 2014.gada čempionāts badmintonā jauniešiem

20130418-2345-90623-51705b5410d0a-liepaja-mostas-badmintons.jpg

Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem norisinājās Siguldā. Čempionāts notika četrām vecuma grupām un tas notika 30.novembrī un 20.decembrī. 

            Jaunākajā grupā (U-11) mūsu dalībniekam veicās ļoti labi gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs. Vienspēlēs zēniem Patriks Kandis ieguva 5.vietu, Tomijs Derings ieguva 4.vietu, bet Latvijas Jaunatnes čempionāta titulu (1.vietu) ieguva Matīss Bisinieks. Dubultspēlēs zēniem Matīss Bisinieks spēlēja kopā ar Patriku Kandi un viņi ieguva 2.vietu. Tomijs Derings, spēlējot kopā ar jelgavnieku Paulu Rozenvaldu, sīvā cīņā ieguva 1.vietu un kļuva par Latvijas Čempioniem badmintonā  dubultspēlēs.

            Grupā U-13 vienspēlēs zēniem Mārtiņš Vārna ieguva 7.vietu, Filips Ēcis sīvi cīnoties ar Aigaru Roderi – Rodertu ieguva 4.vietu, bet Aigars Roderis – Roderts ieguva 3.vietu. Dubultspēlēs zēniem Aigars Roderis – Roderts un Mārtiņš Vārna spēlēja kopā un veiksmīgi spēlējot ieguva 2.vietu. Jauktajās dubultspēlēs Mārtiņš Vārna spēlēja kopā Polinas Kudjakovas no Rīgas un šajā grupā ieguva 5.vietu.

            Grupā U-15 zēnu vienspēlēs vislabāk veicās Andrim Raivim Verneram, kurš ieguva 4.vietu, Dans Daniels Bisinieks ieguva 7. vietu. Kristaps Vārna ieguva 10.vietu, savukārt Aigars Roderis – Roderts ieguva 11.vietu. Jauktajās dubultspēlēs Andris Raivis Verners spēlēja kopā ar Ievu Abigailu Valgelīnu un šajā grupā ieguva augsto 5.vietu.

            U-17 grupa bija visvairāk pārstāvētā visā turnīrā. No Talsiem vien šajā grupā piedalījās astoņi dalībnieki. Vienspēlēs zēniem Ričards Meženieks ieguva augsto 4. vietu, Matīss Artis Putniņš ieguva 11. vietu, Renārs Krastiņš 13.vietu, Artis Einštāls 14.vietu, Māris Nagobads 19.vietu, Gvido Raimonds Jansons 22.vietu, bet Jēkabs Jānis Akermanis 23.vietu. Vienspēlēs meitenēm Annija Kuzma ieguva salīdzinoši augsto 13.vietu. Dubultspēlēs Artis Einštāls spēlēja kopā Renāru Krastiņu un ieguva 7.vietu.

 

 Ar cieņu, Talsu novada Sporta skolas badmintona nodaļas treneris E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts