Kurzemes tūre futbolā U-9

Kurzemes tūre futbolā U-9

15.05.2016 Ventspilī notika pirmais sabraukums Kurzemes tūrei futbolā.

Kopumā pirmais sabraukums vērtējams pozitīvi. Pirmajās spēlēs bija jātiekas ar grupas līderiem  Ventspils 1 komandu. Spēles sākumā talsinieki turējās godam, bet jau uz spēles beigām, ventspilnieku spiedienu neizturējām un ielaidām vairākus vārtus īsā laika posmā. Tādēļ pietrūka laika, lai atspēlētos. Komandā spēlēja: Emīls Zapareckis, Dans Pētersons, Toms Bodnieks, Kārlis Freimanis, Ernests Solovjovs, Daniels Kreicbergs, Ričards Urķis, Mārtiņš Zvaigzne, Edvards Silgals, Artūrs Jesiņēvičs.

Talsu NSS 3 – 1 FA Ventspils 3

Talsu NSS 4 – 2 Kuldīgas NSS

Talsu NSS 0 2 FA Ventspils 1

Talsu NSS 1 – 1 FA Ventspils 2

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts