Kurzemes reģiona sacensībās florbolā uzvar Talsu 2.vidusskolas zēnu komanda

Kurzemes reģiona sacensībās florbolā uzvar Talsu 2.vidusskolas zēnu komanda

6.04.16. Talsu sporta namā notika LR Kurzemes reģiona skolēnu  sacensības florbolā (2000.-2001.g.dz.)zēniem. Sacensībās piedalījās labākās komandas no Kurzemes reģiona skolām. Sacensībās cīnījās J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolas, Kuldīgas novada Vilgāles pamatskolas, Grobiņas ģimnāzijas  un Talsu 2.vidusskolas zēnu komandas. Pārliecinoši labākie,  visās spēlēs uzvaru izcīnīja Talsu 2.vidusskolas zēni. Komandu vērtējumā  Talsu 2.vidusskolas zēni izcīnīja 1.vietu un ieguva kausu. Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja A.Bresme, A.Budreika, T.Arājs, K.Grīnbergs, M.Rūsa-Jansons, M.Švedenbergs, R.Strazdiņš, V.Luģis. 2.vietā – Grobiņas ģimnāzija. 3.vietā – J.Čakstes Liepājas 10.vidusskola.  4.vietā-Kuldīgas novada Vilgāles pamatskola.

Sacensības vadīja sacensību galvenais tiesnesis M.Maķevics. Spēles  tiesāja Talsu novada Sporta skolas  florbola treneri – K.Treimanis, A.Blumbahs. Rezultātus un laiku  pie galdiņa fiksēja Antra Zumberga.

Talsu 2.vidusskolas zēnu komanda izcīnīja tiesības 15.04.16 Ķekavā  pārstāvēt Talsu novadu Latvija Skolēnu 69. Spartakiādes finālsacensībās florbolā (2000.-2001.g.dz.)zēniem.

Lai mūsējiem veicas!

O.Vežuka

Talsu NSS metodiķe

Kurzemes reģiona sacensību rezultārti. florbolā 2016.g 04.04

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts