Kurzemes Jauniešu Meistarsacīkstes Badmintonā Talsos

Kurzemes Jauniešu Meistarsacīkstes Badmintonā Talsos

???????????????????????????????

Katru gadu rīkojam Kurzemes Meistarsacīkstes Pieaugušajiem janvārī, bet Jauniešiem martā, kad skolās jau beigušās dažādu slimību un vīrusu klejošanas, un jaunie sportisti  no dažādām Kurzemes pilsētām ir gatavi cīnīties par Talsu Badmintona grupas sagādātajām Medaļām un diplomiem. Bet dažādi neierašanās iemesli dažiem nopietniem klubiem pēdējā momentā rodas katru gadu. Paldies sakām tiem, kuri nenobīstās no mūsu jauniešu labās spēles, un tomēr ierodas pilnā skaitā. Ļoti patīkami bija, ka šoreiz Ventspils trenere LĪGA  ZINKOVIČA  atveda savus labākos jaunos badmintonistus, un cīnījās ļoti labi. No Talsu Sporta Skolas piedalījās visi pašreiz labākie spēlētāji.         

Šoreiz sasniegtie rezultāti:

U-11 GRUPĀ   zēnu vienspēlēs  1.vietā  PATRIKS  KANDIS,  2.vietā  MATĪSS  BISENIEKS,  3.vietā  TOMIJS  DĒRINGS, 4.vietā  MĀRCIS  BEINAROVIČS,  5.vietā  MARKUSS HARITONOVS (Ventspils).

U-13  GRUPĀ  zēnu vienspēlēs  no  12zēniem   1.vietu izcīnīja  AIGARS  RODERIS-RODERTS,  2.vietā  MĀRTIŅŠ  VĀRNA, 3.vietā  JĒKABS KONOŠONOKS,  4.vietā  FILIPS  ĒCIS,  5.vietā  DĀVIS RAPĪTIS,  6. Vietā  HENRIKS  GOTFRĪDS  JANKEVICS,  7.vietā  TOMS  KALNIŅŠ,  8.vietā   MATĪSS  BRŪVERIS (Ventspils),  9.vietā  ALEKSS  DZIRVINSKIS,  10.vietā  KĀRLIS  RIMOVIČS,  11.vietā  KĀRLIS  JURKA,  12.vietā  OSKARS  JESIŅĒVIČS.     Meiteņu vienspēlēs: 1.vietā  ZANE  MARIJA  ARĀJA (Ventspils),  2.vietā  SABĪNE ALIKA.      Zēnu  dubultspēlēs :  1.vietā  AIGARS  RODERIS-RODERTS  un  DĀVIS  RAPĪTIS,  2.vietā  PATRIKS  KANDIS  un  MATĪSS  BISENIEKS, 3.vietā  DOMIJS  DĒRINGS  un  HENRIKS  JANKEVICS,  4.vietā.   MARKUSS HARITONOVS  un  MATĪSS  BRŪVERIS (Ventspils).

U-15  GRUPĀ  zēnu vienspēlēs : 1.vietā  ANDRIS  RAIVIS  VERNERS,  2.vietā  KRISTAPS  VĀRNA,  3.vietā  DANS  DANIELS  BISENIEKS.    Meiteņu vienspēlēs :  1.vietā  IEVA ABIGAILA  VALGELINA,  2.vietā   NIKOLA  KALNIŅA,  3.vietā  VIKTORIJA  GILBERTE,  4.vietā  ALĪNA  JEGOROVA (Ventspils),  5.vietā  REBEKA  STAŠĀNE.   Meiteņu dubultspēlē : 1.vietā   IEVA  ABIGAILA  VALGELINA  un  REBEKA  STAŠĀNE,  2.vietā  ZANE MARIJA ARĀJA  un  ALĪNA  JEGOROVA (abas no Ventspils).

U-17  GRUPĀ  zēnu vienspēlēs :  1.vietā  RIČARDS  MEŽENIEKS,  2.vietā  MATĪSS  PUTNIŅŠ,  3.vietā  ANDRIS  RAIVIS  VERNERS,  4.vietā  MĀRIS  NAGOBADS,  5.vietā  ARTIS  EINŠTĀLS,  6.vietā  KRISTAPS  VĀRNA.      Meiteņu vienspēlēs bija tikai viena dalībniece   ELZA  ĀBOLIŅA  un cīnoties ar zēniem  ieguva   1.vietu  meiteņu vienspēlēs U-17 grupā.

Nākošās sacensības izbraukumā RBS  BABOLAT  4.kārta Rīgā Olimpiskā centrā  28. Martā.

Ar  cieņu,

Talsu Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneris  Jānis Pētersons.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts