Kurzemes Jauniešu Čempionāts Talsos

Kurzemes Jauniešu Čempionāts Talsos

DSCF1788

 

22.martā Talsos norisinājās Kurzemes Jauniešu Čempionāts badmintonā. Šoreiz dalībnieku bija ļoti daudz, sevišķi U-11 un U-13 vecuma grupās. Šoreiz sacensībās jau piedalījās un nopietni spēlēja 8 jauni spēlētāji ( 2 zēni un 6 meitenes no Talsu Kristīgās Vidusskolas un Talsu pamatskolas, kuri vēl nav uzņemti Sporta Skolā.) kuri nopietni apmeklē treniņus rādot arī labu uzvedību. Paldies jāsaka šo bērnu tiešajiem skolotājiem viņu skolās, jo mūsu grupā esam redzējuši daudzus nenopietnos bērnus no dažādām skolām, kuri nodarbojas ar neatlaidīgu vandīšanos pa vairākām Talsu Sporta Skolas grupām, gala rezultātā pārejot uz citu sporta veidu cenšās izvilkt no grupas sev līdzi arī kādus labi attīstītus sportistus iepriekšējā grupā. Domāju, ka būtu laiks pieņemt likumu, kas aizliegtu tādiem nenopietniem staigātājiem Talsu Sporta Skolā ievest tādas nekārtības ne vairāk kā divos sporta veidos- pēc tam iekļaujot  viņus Speciālā Staigātāju sarakstā un trešā grupā vairs neuzņemt. Pašreiz ļoti sāpīgi zaudētāji ir VISI treneri pie kuriem tādi staigātāji uzkavējas dažus mēnešus, bet aizejot bez atvadīšanās saaģitē līdzi ari dažu labu sportistu. Arī nākamajā grupā audzēkni nedrīkstētu uzņemt bez saskaņojuma ar bijušo treneri  kā tas bija agrākajos gados.                

Šoreiz izcīnītās vietas:

U-11 VECUMA GRUPĀ   Meiteņu vienspēlēs  WS   1.vietā ANNA AKERMANE, 2.vietā  DĀRTA EIHENTĀLE  ŠTERNA, 3.vietā  ALISE  KLEINBERGA.   Zēnu vienspēlēs  MS   1.vietā  MĀRTIŅŠ  VĀRNA, 2.vietā  PATRIKS  KANDIS,  3.vietā  MATĪSS  BISENIEKS, 4.v. Henriks Gothards Jankevics, 5.v. Ēriks Demiters, 6.v. Rūdolfs  Ļamzins.  Zēnu dubultspēlēs  MD:   1.v. Patriks Kandis un Matīss Bisenieks,  2.v. Henriks Jankevics un  Ēriks Demiters.

U-13   VECUMA GRUPĀ     WS 1.vietā  IEVA  ABIGAILA  VALGELINA,  2.v. NIKOLA  KALNIŅA,  3.v.  VIKTORIJA  GILBERTE,  4.v. Santa Straume,  5.v. Alise Paula  Stalidzāne,  6.v.Sabīne Alika, 7.v. Rebeka Stašāne,  8.v. Alise  Girevica.       MS  1.vietā  AIGARS  RODERIS-RODERTS,  2.v. KRISTAPS  VĀRNA,  3.v. DANS  DANIELS  BISENIEKS, 4.v. Filips Ēcis, 5.v. Jēkabs  Konošonoks,  6.v.Toms  Kalniņš,  7.v. Rainers Apsītis.      WD  1.vietā  IEVA VALGELINA  un NIKOLA  KALNIŅA,  2.v.SANTA  STRAUME  un  ALISE  PAULA  STALIDZĀNE, 3.v. VIKTORIJA  GILBERTE un REBEKA  STAŠĀNE.       MD  1.vietā AIGARS  RODERIS-RODERTS  un MĀRTIŅŠ   VĀRNA,  2.v. Kristaps  Vārna  un Filips Ēcis, 3.v. Dans Daniels Bisenieks  un Jēkabs  Konošonoks.       MIX    1.vietā  IEVA VALGELINA  un  KRISTAPS  VĀRNA,  2.v. NIKOLA un  TOMS  KALNIŅI,  3.v. SANTA  STRAUME  un DANS DANIELS  BISENIEKS.

U-15  VECUMA GRUPĀ  MS  1.vietā  ANDRIS  RAIVIS  VERNERS, 2.v. JĒKABS  AKERMANIS,  3.v. PĒTERIS  ĒCIS.

U-17   GRUPĀ  MS  1.vietā  RIČARDS  MEŽENIEKS,  2.v. Matīss  PUTNIŅŠ, 3.v. Māris Nagobads

U-19  GRUPĀ   MS  1.vietā ARTIS IGNAŠS,  2.v. DMITRIJS AMOSOVS, 3.v. DĀVIS  LĒVALDS, 4.v.  HENRIKS  APSĪTIS.   WS  1.v. ANNIJA KUZMA, 2.v. KRISTIANA MIRECKA,3.v.ELZA ĀBOLIŅA.

 

Ar cieņu Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneris J. Pētersons.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts