Kurzemes izlasi pārstāvēja divi Talsu NSS futbolisti – DANS DANIELS PĒTERSONS un KĀRLIS FREIMANIS!

Kurzemes izlasi pārstāvēja divi Talsu NSS futbolisti – DANS DANIELS PĒTERSONS un KĀRLIS FREIMANIS!

17. 19. un 22. augustā notika reģionālais turnīrs Latvijas Futbola federācijas (LFF) rīkotajās Futbola akadēmijas ietvaros. Šoreiz LFF treneru redzeslokā un pastiprinātā uzmanībā bija U-13 vecuma grupas (dzimuši 2007. gadā un vēlāk) jaunie futbolisti. Vislabāk turnīrā sevi apliecināja Rīgas jaunie futbolisti, kuri finālā ar 4:0 apspēlēja Zemgali. Cīņā par 3. vietu Kurzeme ar 2:1 uzveica Latgales jaunos spēlētājus.

Kurzemes izlasi pārstāvēja divi Talsu NSS futbolisti – DANS DANIELS PĒTERSONS un KĀRLIS FREIMANIS!!!!

Dalībniekus LFF Futbola akadēmijas aktivitātēm sezonas laikā izraugās reģionālo izlašu treneri, lai jaunie futbolisti kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu atlasēm.

Treneris Kirils Rodionovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts