Kurzemes čempionātā futbolā telpās U14 Talsu novada Sporta skolas futbolistiem 1.vieta

Kurzemes čempionātā futbolā telpās U14 Talsu novada Sporta skolas futbolistiem 1.vieta

Noslēdzies Kurzemes čempionāts futbolā telpās U14 vecuma grupā. Talsu novada Sporta skolas futbolisti izcīnīja 1.vietu, iegūstot tiesības piedalīties Latvijas čempionāta futbolā telpās finālturnīrā. Kurzemes čempionātā Talsu futbolisti aizvadīja 6 spēles, no kurām -1 zaudējums, 1 neizšķirts un 4 uzvaras. Kopā tika iesisti 15 vārti, bet ielaisti tikai 5. Kopā sakrāti 13 punkti un 1.vieta Kurzemē. Par labu spēli visa čempionāta laikā jāizceļ trīs spēlētāji- Edvards Neilands, Henrijs Strēlis un vārtu sargs Raivo Klaģis. Vēl komandā spēlēja: Roberts Bruzgulis, Kārlis Krampe, Toms Gabriels Čuhnovs, Daniels Dans Pētersons, Kristers Ķezberis, Jānis Elijans Ezergals, Pauls Miltiņš, Eduards Dumbrājs, Rihards Vorslovs, Raimonds Žuļidovs, Roberts Sproģis, Dilans Prātiņš. Turpinām tik pat cītīgi trenēties.  Vēlam veiksmi futbolistiem finālturnīrā.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts