Kurzemes čempionātā futbolā telpās U14 pirmais sabraukums Talsos

Kurzemes čempionātā futbolā telpās U14 pirmais sabraukums Talsos

7.decembrī Talsu sporta hallē tika aizvadīts pirmais sabraukums Kurzemes čempionātā futbolā telpās U14 2006.g. dzimušiem futbolistiem. Pirmajā sabraukumā mājinieki TALSU NSS aizvadīja pirmās divas spēles šajā čempionātā. Pirmā spēle bija pret LRSS / FK NĪCA komandu. Spēle noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 1:1. Otrā spēle pret LRSS / GROBIŅAS SC kur talsenieki jau no pirmās minūtes izrādīja pārsvaru un beigu rezultāts 3:0 talsenieku labā. TALSU NSS komandā spēlēja: Raivo Klaģis, Kārlis Krampe, Edvards Neilands, Henrijs Strēlis, Daniels Dans Pētersons, Roberts Bruzgulis, Kristers Ķezberis, Toms Gabriels Čuhnovs, Pauls Miltiņš, Dilans Prātiņš, Eduards Dumbrājs, Rihards Vorslovs, Raimonds Žuļidovs, Roberts Sproģis.

Nedēļu pirms, 30.novembrī,  pirmo sabraukumu Kurzemes čempionātā futbolā telpās aizvadīja arī 2007.gadā dzimušie Talsu novada Sporta skolas futbolisti ar divām pārliecinošām uzvarām. Pirmajā posmā ar rezultātu 6:2 un 6:1 tika apspēlētas Liepājas un Brocēnu/Saldus komandas.

Treneri: Mārcis Červoņikovs un Kirils Rodionovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts