Kuldīgas NSS slēgtās sacensības U-12 vieglatlētikā

Kuldīgas NSS slēgtās sacensības U-12 vieglatlētikā

Š.g.22.februārī Kuldīgā notika Kuldīgas NSS slēgtās sacensības U-12 grupā vieglatlētikā. Sacensībās piedalījās 18 Talsu novada Sporta skolas jaunie vieglatlēti, kuru treneri ir Mihails Vačiļa un Miks Oskerko.  Sporta skolas audzēkņiem izdevās iekļūt arī labāko trijniekā. Izcilu rezultātu uzrādīja Aksels Kēnigsvalds, izcīnot uzvaru gan 200m, gan tāllēkšanā. Izcili nostartēja arī Krista Vicinska – lodes grūšanā izcīnot 1.vietu un tāllēkšanā 3.vietu. Lodes grūšanā Āris Bērzkalns izcīnīja 2.vietu  un Līga Pociusa 3.vietu. Arī pārējiem audzēkņiem labi rezultāti. Treneri uzskata, ka jaunie sportisti cīnījās godam, centās tikt galā ar pirmssacensību stresu, kā arī ieguva tik vērtīgo sacensību pieredzi, kas nākošreiz ļaus nostartēt vēl labāk.

Treneris Mihails Vačiļa

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts