Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlētikas sacensības U-16 grupai

Piektdien, 16.novembrī vieglatlēti devās uz Kuldīgas novada sporta skolas rīkotajām sacensībām U-16 vecuma grupai. Vieglatlētu starts vērtējams kā labs, daudzi audzēkņi sasnieguši personīgos rekordus. 3.vietu augstlēkšanā izcīnīja Rūdolfs Suntažs. 3.vietu trīssolī izcīnīja Kārlis Reinbergs un 12.vietu- 60 metru skrējienā. Roberts Tropiņš lodes grūšanā ar personīgo rekordu izcīnīja 5.vietu. Sindija Redviņa lodes grūšanā arī ar personīgo rekordu izcīnīja 5.vietu. Madarai Vācietei 6.vieta lodes grūšanā un 14.vieta 60 metru skrējienā. Kristoferam Sideļskim personīgais rekords un izcīnīta 7.vieta 60 metru skrējienā. Katei Celai 60 m 31.vieta, Patrīcijai Jansonei 60 m/b 12.vieta un 5.vieta augstlēkšanā. Alekss Eihe 60 m izcīnīja 24.vietu. Ralfs Šmits 60 m izcīnīja 40.vietu. Kristīne Gulbe 60 m 22.vietā un augstlēkšanā 9.vietā. Samanta Vāgentroce 60 m 44.vietā un lodes grūšanā 12.vietā. Markuss Rozīte 300 m 19.vietā un 1000 m 14.vietā. Emīlijai Ošai 8.vieta lodes grūšanā un 10.vieta augstlēkšanā.