Kuldīgas kauss futbolā

Kuldīgas kauss futbolā

24.novembrī Kuldīgā Talsu novada Sporta skolas futbola komanda 2008 gadā dzimuši  un jaunāki piedalījās ikgadējās sacensībās futbolā telpās Kuldīgas kauss 2019.

Šogad par kausu cīnījās Talsu NSS, Saldus, Grobiņas futbolisti un divas komandas no Kuldīgas.

Loti sīvā cīņā  Talsu komanda šajā vecuma grupā izcīnīja 1.vietu – kauss, labs garastāvoklis un trīs garšīgas kūkas, ko vēl var vēlēties!

Novembra pēdējā nedēļā Kuldīgā pulcējās 2006.gadā dzimušie futbolisti, lai cīnītos par Kuldīgas kausu.

Gaidot ziemas sezonas regulārā čempionāta spēles, Talsu novada Sporta skolas futbolisti iespēlējās vienas dienas turnīrā. Turnīrā tika nospēlētas trīs spēles, divas zaudētas un viena uzvarēta. Kopvērtējumā ierindojāmies 3.vietā. Turnīrs ļāva saskatīt pie kā vēl jāpiestrādā sagatavošanās periodā, lai būtu gatavi regulārajam čempionātam. Čempionāts sāksies 7.decembrī 11:00 Talsu sporta halle kur Talsu novada Sporta skolas U-14 vecuma grupas futbolisti aizvadīs šis sezonas pirmās divas spēles pret FK NĪCA/LRSS un LRSS/GROBIŅAS SC futbolistiem.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts