“KULDĪGAS KATRĪNAS KAUSS” vieglatlētikā

“KULDĪGAS KATRĪNAS KAUSS” vieglatlētikā

Sestdien, 21. janvārī, Kuldīgā  notika svētki vieglatlētiem un viņu līdzjutējiem. Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā jau 11. reizi  notika starptautiskās sacensības “Kuldīgas Katrīnas kauss”. Kā ierasts, tās pulcēja augstas klases vieglatlētus, kā arī skatītāju pārpilnas tribīnes. Sacensībās piedalījās septiņu valstu -bez Latvijas arī Igaunijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Beļģijas, Itālijas un Ungārijas – vieglatlēti. Šajos svētkos piedalījās arī Talsu novada Sporta skolas vieglatlēti. Adriana Feldmane, Patrīcija Jansone, Kārlis Lūkass Koloda, Elīza Andra Krūmiņa, Jēkabs Kļaviņš un Alise Paipala startēja tāllekšanā un Kaspars Lejnieks  60 m skriešanā. Adriana Feldmane izcīnīja 11.vietu, Patrīcija Jansone 7.vietu, Kārlis Lūkass Koloda 5.vietu, Elīza Andra Krūmiņa 9.vietu, Jēkabs Kļaviņš 6.vietu, Alise Paipala 10.vietu un Kaspars Lejnieks 15.vietu.

Linda Bresme

direktora vietniece izglītības jomā

Foto Guntis Bērziņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts