Kristers Ansons – labākais riteņbraucējs no Latvijas

Kristers Ansons – labākais riteņbraucējs no Latvijas

kristers ansons

Ceturtdien Gruzijā, Tbilisi, notiekošajā Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā festivālā šosejas riteņbraukšanas sacensību grupas braucienā jauniešu konkurencē labākais no Latvijas braucējiem bija Kristers Ansons, finišējot 35. vietā. Eiropas Jaunatnes Olimpiskais festivāls pamazām tuvojas savam noslēgumam. Nozīmīgajā jaunatnes sporta forumā, kas norisinās Gruzijas galvaspilsētā Tiblisi un tās apkārtnē, ceturtdien savus noslēdzošos startus aizvadīja šosejas riteņbraucēji, sacenšoties prestižajos grupas braucienos. Dalībnieku vidū jauniešu un meiteņu konkurencēs bija arī seši Latvijas sportisti.

Jauniešu grupas braucienā sacentās 71km distancē, kas bija sadalītas trijos apļos. Brauciena laikā sportisti sadalījās mazās grupiņās. Vienā no tām brauca mūsu Kristers Ansons un Kristofers Bindemanis, kādā no nākamajām – Kristaps Pelčers. Uzvarēja šveicietis Samuels Steigers, kas trasē aizvadīja 01:39:57 h. Tikai vienu sekundi viņam zaudēja slovāks Matus Stoeks, bronzas medaļa tika britam Brokvellam, kas uzvarētājam arī piekāpās par sekundi. No latviešiem, tāpat kā individuālajā braucienā, ātrākais 101 dalībnieka konkurencē bija talsenieks un Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis Kristers Ansons, kuru trenē Gunārs Ķiepe, Olafs Andersons un Ernests Pūce. Grupas braucienā Kristers uzvarētājam zaudēja 1min un 38sek. Kristofers Bindemanis finišēja 49.vietā, bet Kristaps Pelčers – 79.vietā.

 

Riteņbraukšanas nodaļas treneris Gunārs Ķiepe

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts