Koloda “spridzina” Liepājā!

Koloda “spridzina” Liepājā!

Piektdien, 10.janvārī Talsu novada Sporta skolas 20 vieglatlētikas nodaļas audzēkņi devās uz Liepāju, kur notika valsts mēroga sacensības “Sportland kauss” 1.posms. Izcilu sniegumu kārtējo reizi uzrāda Kārlis Lūkass Koloda, kurš tāllēkšanā ar jaunu personīgo rekordu – 5,96m, izcīna 1.vietu, labs sniegums Kārlim arī 60 metru barjerskriešanā, kur ar personīgo rekordu 8,90, izcīnīta 2.vieta. Alise Paipala augstlēkšanā ar rezultātu 1,50 izcīnīja 3.vietu. Kaspars Lejnieks 60 m priekšsacīkstēs uzrādīja pārliecinoši labāko rezultātu, tomēr finālskrējienā diemžēl paliek bez rezultāta. Arī pārējiem audzēkņiem labi rezultāti, kā arī uzrādīti jauni personīgie rekordi.

Treneris Mārcis Štrobinders

Foto Valters Pelns

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts