Ķekavas novada atklātais čempionāts badmintonā

Ķekavas novada atklātais čempionāts badmintonā

20.-21. janvārī Ķekavā notika Ķekavas novada atklātais čempionāts badmintonā, kurā piedalījās 6 Talsu novada sporta skolas audzēkņi.

A grupas sieviešu vienspēlēs Evelīna Freija ieguva 6. vietu no 9 dalībniecēm. A grupas sieviešu dubultspēlēs startēja Melisa Romaņuka un Evelīna Freija, paliekot 4. vietā 4 pāru konkurencē. A grupas jauktās dubultspēles Evelīna Freija spēlēja kopā ar treneri Patriku Kandi un ieguva 6. vietu 8 pāru konkurencē.

B grupas sieviešu vienspēlēs Andželika Zeiferte piekāpās Rīgas badmintonistei un palika 4. vietā. Dārta Zandberga šajā kategorijā ieguva 10. vietu no 14 spēlētājām. B grupas sieviešu dubultspēlēs A. Zeiferte un D. Zandberga uzvarēja visas pretinieces, izcīnot 1. vietu.

B grupas vīriešu dubultspēlēs Toms Moiseičuks pārī ar Ričardu Klāvu Miezīti ieguva 4. vietu no 5 pāriem. B grupas jauktajās dubultspēlēs R.K. Miezītis kopā ar M. Romaņuku izcīnīja 1. vietu.

Informāciju sagatavoja treneri P. Kandis un E. Kviesis.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts