Kas par nedēļas nogali florbola laukumos!

Kas par nedēļas nogali florbola laukumos!

Virslīgas komanda aizvadījusi divas spēles, kurās izcīnītas uzvaras pār RTU/Rockets (7:2) un Lielvārde/Fatpipe (5:4) komandām. Savukārt 1.līgas komanda piedzīvoja zaudējumu Kuldīgas /KNSS komandai (3:6).

Talsu NSS/Krauzers komanda nedēļas nogali sāka ar pārliecinošu uzvaru pret Rīgas komandu, kurā debiju piedzīvoja Talsu novada Sporta skolas audzēknis Emīls Mārtiņš Uzuliņš, kā arī pēc savainojuma izārstēšanas komandā atgriezās Armands Budreika. Rezultatīvākie spēlētāji – T.Akmeņlauks 4 (2+2), M.Bergmanis 3 (2+1), A.Raitums 3 (0+3), D.Kronentāls 2 (2+0). Vērtīgākais spēlētājs gan spēlē pret RTU – Toms Akmeņlauks.

Svētdiena Talsu Valsts ģimnāzijā sākās ar 1. līgas spēli, kurā Talsu NSS/Zerorisk komanda piedzīvoja sāpīgu zaudējumu Kuldīgas komandai. Līdzīga spēle, tomēr 2.perioda beigās M.Ivanānam tika piešķirta sarkanā kartiņa, kas patraucēja visu spēli aizvadīt ar pilnām 3 maiņām. Debiju Latvijas čempionātos piedzīvoja Toms Krūkliņš, kuram gan vārti, gan arī rezultatīva piespēle. Ar diviem vārtiem izcēlās A.Leperts. E.Uzuliņam viena rezultatīva piespēle. Vērtīgākais komandas spēlētājs, kurš izcēlās ar pašaizliedzīgu spēli aizsardzībā – T.Arājs.

Pie pilnām skatītāju tribīnēm noritēja Virslīgas spēle Talsu NSS/Krauzers pret Lielvārdes/Fatpipe komandu. Skatītājus izklaidēja Kristīnes Insbergas dejotāji “Čiepas un Rauši”. Spēlētāji nelika vilties. Trīs minūtes līdz spēles beigām tika gūti uzvaras vārti, kur Klāvs Araks atdeva lielisku piespēli Marisam Bergmanim. Komandas vērtīgākais spēlētājs pret savas dzimtās pilsētas komandu bija T.Akmeņlauks 2 (2+0). Savukārt K.Arakam 2 (0+2).

Virslīgas komandai divu nedēļu pārtraukums, bet 1.līgas komandai divas ļoti svarīgas spēles:

27.01. Rīgā 20.00 Talsu NSS/Zerorisk – LU/Masters

31.01. Talsos 20.00 Talsu NSS/Zerorisk – Slampe/Zevid

 

Artis Raitums

florbola treneris

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts