Jaunumi futbolā Talsu novada Sporta skolā

Jaunumi futbolā Talsu novada Sporta skolā

Pagājušajā nedēļā Talsu novada Sporta skolas futbola nodaļas  audzēkņi aizvadīja kārtējās regulārā čempionāta spēles. Diemžēl tika piedzīvoti zaudējumi. 9.jūlijā U-15 komanda tikās ar Rīgas Daugavas komandas vienaudžiem, kur spēka ziņā līdzīgā spēlē piekāpāmies ar rezultātu 0-3. 10.jūlijā mūsu laukumā tika aizvadītas 2 spēles, kurās U-13 komanda sīvā mačā piekāpās ar rezultātu 1-2 Liepājas komandai. Analizējot rezultātu, kad ar Liepājas komandu aizvadījām pirmo spēli, rezultāts bija 1-6, tā kā varam teikt, ka vērojama izaugsme. Šajā pašā dienā U-18 komanda piekāpās 0-5 Jelgavas komandai.

Pirmdien, 15.jūlijā U-18 pārtrauca neveiksmes sēriju, un ar neizšķirtu rezultātu izcīnīja 1 punktu pret JDFS Alberts komandu, noslēdzot regulārā čempionāta pirmo apli. Abus vārtus Talsu novada Sporta skolas komandas labā guva Mariss Bergmanis. Lieliska spēle arī vārtsargam Rihardam Brizgam, kurš atvairīja vairākus ļoti bīstamus sitienus.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts