„Jauno talantu spēles florbolā meitenēm-2016”.

„Jauno talantu spēles florbolā meitenēm-2016”.

6.aprīlī, jau trešo reizi Kocēnu sporta klubs organizēja florbolu turnīru meitenēm, lai popularizētu šo spēli meiteņu vidū. Turnīrā piedalījās 24 komandas: no Rīgas, Ķekavas, Cēsīm, Valmieras, Rubenes, Talsiem, Mazsalacas. Šādā turnīrā Talsu novada sporta skolas meitenes piedalījās trešo reizi. Sporta skolu pārstāvējām ar trim komandām. Šoreiz meitenes spēlēja grupās atbilstoši saviem vecumiem, uz mazā laukuma 3 pret3, bez vārtsarga.Arī šogad, uz sacensībām ieradāmies ar pusstundu nokavēšanos, tāpēc meitenes jau sagaidīja vienas spēles zaudējumi, kas liedza pakāpties uz augstāku vietu.

A grupa: „Feiryball”-10. vieta ( K. Andersone, E. Birgere, Simona un Santa Lagzdiņas), „Foxsmile”- 11. vieta ( E. Dreifogele, L. Zaļā-Zaļoksne, K. Kristberga, D. Irbe). Kopā startēja 12 komandas.

Labāk veicās mūsu jaunākai komandai „Exel’ent” ( L. Rozenfelde, K. Abakumova, M. Šīmane, A. Jansone), kuras ieguva 8. vietu. Līdz trešajai vietai pietrūka viena uzvara. Startēja 12 komandas.

Šādi turnīri ļoti noderīgi iesācēju komandām, kur nepiespiestā gaisotnē meitenes var salīdzināt savas spēļu prasmes ar citām komandām. Paldies spora skolai par atbalstu!

Florbola trenere: N. Joničenko.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts