JAUNO AUDZĒKŅU UZŅEMŠANA 2014./2015. mācību gadam

JAUNO AUDZĒKŅU UZŅEMŠANA 2014./2015. mācību gadam

JAUNIE AUDZĒKŅI1

ĀTVĒRTĀ DURVJU DIENA 6.septembrī, plkst.11:00 Talsu Sporta namā!

Uzsākoties jaunajam 2014./2015.mācību gadam Sporta skola savu darbu turpina, piedāvājot mācību treniņu programmas apgūt 10 dažādos sporta veidos – basketbolā, badmintonā, biatlonā, florbolā, futbolā, hokejā, riteņbraukšanā, smaiļošanā un kanoe airēšanā, vieglatlētikā un volejbolā.

Sporta skolas durvis ir atvērtas ikvienam sportot gribētājam vecumā no 3 līdz 25 gadiem, kurš vēlas sevi pilnveidot kādā no sporta veidiem.

Sporta skola, ņemot vērā vecāku izrādīto iniciatīvu, pagājušajā mācību gadā atvēra un uzsāka programmu pašiem mazākajiem sportistiem – vispārējās fiziskās sagatavotības (VFS) nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem. Atsaucība bija liela visa mācību gada garumā, tāpēc šī programma turpinās ARĪ JAUNAJĀ MĀCĪBU GADĀ, aicinot jaunus bērnus. Vecāku informētībai – šī programma nesagatavo bērnus kādam konkrētam sporta veidam, bet kvalificētu pedagogu uzraudzībā tiek attīstītas bērna kustību pamatprasmes – skriešana, lēkšana, rāpošana, u.tml. 

 

Lai dotu iespēju bērniem un jauniešiem iepazit sporta veidus, Sporta skola organizē prezentācijas pasākumu, kurā var izmēģināt kartu sporta veidu.

SPORTA VEIDI UN TRENERI

Capture

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts