Jaunie Talsu basketbolisti tiekas ar Kristapu Porziņģi

Jaunie Talsu basketbolisti tiekas ar Kristapu Porziņģi

5.jūnijā Talsu novada Sporta skolas audzēkņiem bija lieliska iespēja tikties ar vienīgo Latvijas spēlētāju NBA – Kristapu Porziņģi. Bankas „Citadele” organizētajā fanu pasākumā, kas notika Rīgā Olimpiskajā sporta centrā piedalījās 250 jaunie sportisti no 41 Latvijas pilsētas. 10 līdz 14 gadus vecie zēni un meitenes varēja noklausīties Porziņģa stāstu par NBA un ASV, uzdot viņam jautājumus, kā arī kopā uzspēlēt basketbolu un piedalīties dažādās ar basketbolu saistītās atrakcijās. Pasākuma laikā tika dota iespēja nofotografēties ar Kristapu Porziņģi, kā arī iegūt viņa autogrāfu. Katrs no dalībniekiem saņēma jaunu T-kreklu ar Porziņģa attēlu, kā arī citas balvas un kārumus. Talsu novada Sporta skolu pārstāvēja Alekss Frīdenbergs, Patriks Reimanis, Andrejs Ziediņš, Rūdis Donis un Renārs Šimpermanis (attēlā sākot no kreisās). Pēc pasākuma zēni un viņu vecāki bija gandarīti, par fantastisko iespēju tikties ar Porziņģi, jo tika gūta pārliecība, ka jaunajiem sportistiem jāturpina cītīgi trenēties un attīstīties ne tikai sporta jomā, lai gūtu panākumus un atzinību basketbola laukumos un mācībās.

 

Basketbola nodaļas treneris Mārtiņš Ziediņš

20160605_145029 (1)

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts