Jaunatnes čempionāts florbolā: U15 florbolisti izcīna sudraba medaļas

Jaunatnes čempionāts florbolā: U15 florbolisti izcīna sudraba medaļas

Svētdien, 28. aprīlī, Ulbrokas sporta kompleksā U15 florbolisti cīnījās fināla spēlē par 1. vietu. Talsu NSS/Krauzers komanda spēlēja pret FS Masters/Ulbroka Black.

Spēles rezultātā Talsu florbolistiem zaudējums – 1:8, izcīnot godpilno otro vietu.

Rezultativitātes punkti – Aksels Āboliņš 1 (1+0), Tomass Freiverts 1 (0+1).

“Pretinieks sezonu aizvadīja bez ne viena zaudējuma un bija galvas tiesu pārāks visos rādītājos. Zinājām, ka tas uzliek uz viņiem papildus psiholoģisko spiedienu finālā, vajadzēja pirmajiem gūt vārtus, tas daudz ko būtu mainījis. Diemžēl salaidām pirmajā periodā jau piecus un varējām pievienoties vieglo upuru sarakstam,” stāsta treneris Mārtiņš Maķevics.

“Lai vai kā, esmu gandarīts par aizvadīto sezonu, kā septītie ceturtdaļfinālā izslēdzām otros, lieliska atspēlēšanās pusfinālā pret Kuršiem. Beidzot izdevās ar 2008.dz. gadiem tikt pie medaļām, iepriekšējās divās sezonās palikām ceturtie, bet šogad beidzot medaļa,” uzsver Mārtiņš.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts