Jaunatnes čempionāts florbolā: Talsu NSS/Krauzers U12 puišiem pārliecinoša uzvara pār Kuldīgas NSS

Jaunatnes čempionāts florbolā: Talsu NSS/Krauzers U12 puišiem pārliecinoša uzvara pār Kuldīgas NSS

Trešdien, 7. februārī, Kuldīgas sporta hallē norisinājās Jaunatnes čempionāts florbolā U12 grupai – Talsu NSS/Krauzers pret Kuldīgas NSS.

Spēles rezultātā Talsu florbolisti guva uzvaru – 11:2.

“Pārliecinoša uzvara, izdevās atrast lielisku balansu uz laukuma starp tām lietām, kuras šobrīd mācāmies treniņos, kā arī rezultāta veidošanu. Lielisks abu maiņu sniegums,” komentē treneris Mārtiņš Maķevics.

Rezultativitātes punkti – Alekss Siņkevičs 7 (3+4), Didzis Petrovskis 3 (3+0), Everts Alsbergs 2 (1+1), Jēkabs Treimanis 2 (1+1), Miks Hermanis 2 (1+1), Fricis Cēbers 1 (1+0), Martins Kuļšs 1 (1+0), Alekss Reneslācis 1 (0+1).

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas  programmas studente

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts