Jaunatnes čempionātā florbolā sāksies izslēgšanas spēles

Jaunatnes čempionātā florbolā sāksies izslēgšanas spēles

Zēnu U13 grupā „Talsu NSS/Krauzers U13” komanda 16 spēlēs izcīnīja desmit uzvaras un ieņēma ceturto vietu. Komanda uzrādīja trešo labāko aizsardzības rādītāju ielaižot 70 vārtus 16 spēlēs. Rezultatīvākie spēlētāji talsinieku rindās- Klāvs Araks ar 35 rezultativitātes punktiem, Daniels Karlsons ar 35 punktiem un Roberts Vegners ar 19 punktiem. Pirmajā izlsēgšanas spēļu kārtā „Talsu NSS/Krauzers U13” tiksies ar Kuldiīgas novada Sporta skolas vienaudžiem pār kuriem abās regulārā čempionāta spēlēs tika izcīnītas uzvaras ar 4:1 un 5:2. Pirmo spēli talsinieki aizvadīs izbraukumā 8.aprīlī 14:00 Kuldīgā, bet atbildes spēli 12.aprīlī 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta hallē.

ZU14 grupā „Talsu NSS/Krauzers U14” kļuva par regulārā čempionāta uzvarētājiem, 14 spēlēs izcīnot 13 uzvaras. Komanda dominē visos statistikas rādītājos, vidēji spēlē gūstot desmit vārtus un ielaižot tikai divus.  Starp līgas top 5 rezultatīvākajiem spēlētājiem četri ir „Talsu NSS/Krauzers U14” spēlētāji- Andrejs Šķerbergs, Mariss Bergmanis, Valters Kalnietis un Roberts Armands Ragovskis. Starp līgas top vārtsargiem pirmo un otro vietu dala abi mūsu komandas vārtsargi- Sandijs Gabriels Siliņš un Ričards Ķīlis. Līdz ar uzvaru regulārājā čempionātā „Talsu NSS/Krauzers U14” komanda automātiski iekļuvuši čempionāta pusfinālā un trešo gadu pēc kārtas lūkos izcīnīt zelta medaļas.

ZU16 grupas 2.divīzijā „Talsu NSS/Krauzers U16” ar 14 uzvarām 16 spēlēs mūsējie ieņēma otro vietu, un tāpat kā U14 komanda nodrošināja automātisku iekļūšanu čempionāta pusfinālā. Komanda var palepoties ar labākajiem aizsardzības rādītājiem līgā, bet uzbrukumā otrs labākais rādītājs. Par komandas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Kristaps Kazolovskis, kurš pamanījās gūt 44 rezultativitātes punktus vien 10 spēlēs.

Untitled

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts