Janvāris vieglatlētiem bija sacensībām bagāts

Janvāris vieglatlētiem bija sacensībām bagāts

Spītējot vīrusam, vieglatlēti janvārī piedalījušies vairākās sacensībās, divas no tām pat noorganizētas tepat Talsos. Diemžēl dažas sacensības nācies arī izlaist. Janvārī notika divi posmi LVS/Sportland kausam U-18 un U-20 vecuma grupām. Viens – Kuldīgā un viens – Liepājā.

15.janvārī Kuldīgā notika LVS/Sportland kausa 1.posms U-18, U-20 vecuma grupām. Tajā startēja 8 Talsu novada Sporta skolas audzēkņi. Labākais rezultāts Kārlim Lūkasam Kolodam, kurš tāllēkšanā ar rezultātu 6,08m izcīnīja 1.vietu.

22.janvārī Talsu novada Sporta skolas 7 vieglatlēti piedalījās LVS/Sportland kausa 2.posmā U-18, U-20 vecuma grupām, kurš notika Liepājā. Šoreiz atkal nepārspēts tāllēkšanā palika Kārlis Lūkass Koloda, kurš 1.vietu izcīnīja ar rezultātu 6,41m. 60m barjerskrējienā 3.vietu izcīnīja Elīza Andra Krūmiņa, bet Patrīcija Jansone 2.vietu augstlēkšanā ar rezultātu 1,65m.

25.janvārī 5 Talsu vieglatlētes devās uz Liepāju, kur piedalījās Liepājas sporta spēļu skolas atklātajās sacensībās vieglatlētikā U-16 vecuma grupai. Labāķo rezultātu no talsiniecēm tur izdevās uzrādīt Anhelai Lūsei, kura augstlēkšanā ar personīgo rekordu 1,48m izcīnīja 3.vietu.

7.janvārī, pēc ilgāka pārtraukuma, Talsu novada Sporta skolas vieglatlētikas nodaļas treneri noorganizēja sacensības Talsos. Talsu novada Sporta skolas atklātajās sacensībās vieglatlētikā U-18 un U-20 vecuma grupām Talsu sporta hallē piedalījās 65 dalībnieki no tuvākām un tālākām Latvijas vietām. Talsu novada Sporta skolu pārstāvēja 12 vieglatlēti. 60m skrējienā U-18 vecuma grupai Kārlis Lūkass Koloda izcīnīja 1.vietu, U-20 vecuma grupā 60m skrējienā Kaspars Lejnieks izcīnīja 1.vietu, bet Jēkabs Kļaviņš 2.vietu. 60m barjerskrējienā u-20 vecuma grupā Alise Paipala izcīnīja 2.vietu. Tāllēkšanā U-20 nepārspēts palika Jēkabs Kļaviņš, bet U-18 Karlim Lūkasam Kolodam 2.vieta. Augstlēkšanā U-20 Elīza Andra Krūmiņa 1.vietā, Megija Medne 2.vietā. Augstlēkšanā U-18 Patrīcija Jansone 1.vietā, Rūta Līva Grakovska 3.vietā. Augstlēkšanā U-20 jauniešiem vislielākās ovācijas un aplausus izraisīja Kaspars Lejnieks, pārlecot 1,90m un izcīnot 1.vietu. Lodes grūšanā 1.vieta Kārlim Lūkasam Kolodam, 3.vieta Emīlijai Ošai.

14.janvārī Talsu sporta hallē notika Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16  vecuma grupai, kur piedalījās ļoti liels dalībnieku skaits – 118 dalībnieki, no kuriem mūsu sporta skolu pārstāvēja – 15. Labākai rezultāts Emīlam Stirnam, kurš augstlēkšanā izcīnīja 3.vietu. Labu rezultātu uzzrādīja Kārlis Feldmanis tāllēkšanā – 4.vieta, kur viņam bija vienāds rezultāts ar trešās vietas ieguvēju, bet tā kā labākā noskaidrošanai pie vienāda rezultāta tiek ņemts vērā otrais labākais rezultāts, tad Kārlim šoreiz jāsamierinās ar 4.vietu. 60m barjerskriešanā Anhela Lūse izcīnija 4.vietu.

Audzēkņi turpina trenēties un ceram uz labiem startiem turpmākajās sacensībās.

Administrācija

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts