Janvāra mēneša sportists – HENRIHS TAURIŅŠ

Janvāra mēneša sportists – HENRIHS TAURIŅŠ

Bilde Tauriņam

 

 

Janvāra mēneša sportists šoreiz ir volejbolists Henrihs Tauriņš (1997), kurš ļoti labi nospēlēja Latvijas Jaunatnes čempionātā volejbolā Dundagā. Pateicoties Henriha neatlaidībai uzbrukumā un aizsardzībā, Talsu komanda uzvarēja Dundagu ar 3:2, kā arī spēlē pret Kuldīgu, kurā spēlē trīs U-19 Latvijas izlases spēlētāji, cīnījās godam. Ar labiem panākumiem, rādot priekšzīmīgu attieksmi pret treniņu procesu un spēlēm, ir kā paraugs citiem spēlētājiem. Henrihs ir izpalīdzīgs, ar labu humora izjūtu un draudzīgi izturas pret saviem komandas biedriem.

Henrihs par šo nomināciju saņēma pateicības balvu, lai arī turpmāk būtu labi panākumi. Balviņa izveidota sadarbībā ar EPIC Print un Talsu novada Sporta skolu – apdrukātu krūzīti un ierāmētu apliecinājumu.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts