J.Lūša kausu izcīņa šķēpmešanā Jelgavā

J.Lūša kausu izcīņa šķēpmešanā Jelgavā

Š,g. 19.jūnijā Jelgavā notika J.Lūša kausu izcīņa šķēpmešanā. Talsu novada Sporta skolu sacensībās pārstāvēja Emīlija Oša , Viktorija Tīna Kristovska , Alise Paipala, Undīne Paipala , Rūdolfs Suntažs, Krišjānis Suntažs , Krišjānis Augusts Straupe , Toms Kalniņš , Miks Oskerko, Aleksandrs Strikaitis.

Emīlija šķēpu aizmeta 14,98m, Alise – 24,05m , Undīne – 31,96m , Rūdolfs – 27,76m, Krišjānis Straupe – 35,03 , Toms – 31,38m Miks – 57,54m , Aleksandrs – 53,41m.

Teicamas sacensības mūsu sportistiem , sasniegti jauni personiskie rekordi- Undīne , Rūdolfs , Krišjānis Straupe , Toms un Aleksandrs. Arī pārējo starti vērtējami atzinīgi, tā kā treniņos ieguldītais darbs atmaksājas.

Treneris Mārcis Štrobinders

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts