Izcils sniegums mūsu airētājiem Kaļiņingradā

Izcils sniegums mūsu airētājiem Kaļiņingradā

No 16. līdz 18.septembrim  Kaļiņingradā ( Krievijā ) notika starptautiskā Pregeļskaja smaiļošanas un kanoe airēšanas regate, kurā startēja sportisti no  Kaļiņingradas, Novgorodas, Tallinas, Jaroslavļas, Pleskavas un Talsu novada Sporta skolas sportisti. Talsu sportisti izcīnīja šādas vietas: 1. vieta – Arnolds Kudrjavcevs,  1. vieta – Rinalds Ozolnieks, 3. vietaKrists Znotiņš, 3. vieta – Linards Baumanis.                                                                                                                                           Tanī Tajā pašā laikā distancē, notika akadēmiskā laivu, jūras jaltas laivu un invalīdu laivu  sacensības, kurās startēja sportisti no Jūrmalas, Daugavpils, Maskavas,  SanPēterburgas, un Lietuvas.  Sacensības bija ļoti labi organizētas. tie patiešām bija Kaļiņingradas pilsētas airētāju svētki. Paldies visiem, kas radīja iespējas mūsu airētājiem startēt, starptautiskajā Pregeļskaja smaiļošanas un kanoe airēšanas regatē.

Atbraucot mājas, mūs ļoti iepriecināja,  ka “Vilkmuižas” ezerā, tika izpļautas niedres. Paldies Talsu novada un sporta skolas vadībai, par to, ka mēs varēsim trenēties uz airēšanas trenažiera Talsos.

Airēšanas treneris Z. Zujevs.

komanda medalnieki

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts