Izcils sezonas noslēgums mūsu vieglatlētiem!

Izcils sezonas noslēgums mūsu vieglatlētiem!

24.septembrī Ventspils sporta skola “SPARS” rīkoja atklātās sacensības vieglatlētikā. Izcilu rezultātu ar 64,09 šķēpa mešanā parādīja mūsu vieglatlēts Krišjānis Suntažs iegūstot 1.vietu. Tas ir nopietns pieteikums, lai censtos izpildīt Pasaules Čempionāta normatīvu, kas notiks Nairobi Kenijā.

Arī 1.vietu ieguva Luīze Katrīna Zeļģe uzlecot 1.68m augstlēkšanā. 2.vietu tāllēkšanā ar aizlektiem 5,67m ieguva Edvards Mārtiņš Bernāns. Tas viņam ir personīgais rekords.

Undīne Paipala ieguva 2.vietu gan lodes grūšanā gan šķēpa mašanā. Alise Paipala augstlēkšanā ar personisko rekordu uzleca 1,30. Viktorija Tīna Kristovska šķēpa mešanā raidīja šķēpu 22.09.Tas viņai  personiskais rekords. Miks Oskerko šķēpu raidīja 61,69m un ieguva 2.vietu

Treneris M.Štrobinders

Lepojamies ar mūsu vieglatlētiem!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts