Īss notikumu apskats volejbolā  2019./2020. gada sezonā U-13, U-14 un U19

Īss notikumu apskats volejbolā  2019./2020. gada sezonā U-13, U-14 un U19

U13 grupas meitenes (2007.gadā dzimušās un jaunākas) šogad aizvadīja dažādas sacensības. Septembrī piedalījāmies starptautiskajā volejbola turnīrā „Kurzemes kauss”, kas norisinājās Kuldīgā. No komandām izcīnījām 5 vietu. Novembrī piedalījāmies Latvijas  2019/2020.gada Latvijas Volejbola federācijas „Rudens kauss” izcīņā, kopvērtējumā izcīnījām 6. vietu no 20 komandām. „Ziemas kauss” izcīņā izcīnījām 12 vietu no 17 komandām.

U14 grupas zēnu komanda (2006.g dzimušie un jaunāki) šogad pirmo reizi piedalījās Latvijas čempionātā jauniešiem. Aizvadījām 2 sabraukumus Jēkabpilī un Rīgā. Lai arī neizcīnījām nevienu uzvaru,  guvām ļoti vērtīgu pieredzi nākamajiem gadiem. Kopā ar Talsu zēniem spēlēs piedalījās ar 3 jaunieši no Engures. Čempionātā vietu nenoskaidrojām valstī noteiktās ārkārtas situācijas dēļ.

U19 meitenes (2001.g dzimušās meitenes un jaunākas) piedalījās Latvijas volejbola federācijas kausa izcīņā. No 18 komandām tika izcīnīta 12. vieta. Latvijas čempionātā meitenes izcīnīja iespēju tikt uz pārspēlēm, lai tiktu uz finālsacensībām, bet, diemžēl, noteiktās ārkārtas situācijas dēļ, sezona tika apturēta, bez vietu sadalījuma.

Visas grupas un komandas piedalījās Talsu kausa izcīņā jauniešiem. U13 metenes izcīnīja 2.vietu, U14 zēni 3.vietu un U19 metenes – 1.vietu.

 

Treneris Reinis Kalniņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts