Igaunijas čempionāts biatlonā

Igaunijas čempionāts biatlonā

Latvijā ziema negrib sākties, tāpēc Talsu biatlonisti devās ciemos pie kaimiņiem igauņiem, kur ziemas sporta centrā Otepē notika Igaunijas čempionāts biatlonā, ko varētu arī nosaukt par Baltijas kausu, jo sacensībās piedalījās liela daļa Igaunijas, Latvijas un Lietuvas biatlonisti. Sacensības norisinājās divas dienas, un biatlonisti slēpoja  un šāva, kā jau tas ziemas biatlonā notiek.

Pirmajā dienā biatlonisti sacentās biatlona vecākajā disciplīnā, kad par nesašautu mērķi tiek pielikts klāt soda laiks. Savu meistarību apliecināt izdevās Renāram Birkentālam, kurš spēcīgā konkurencē 9km distancē izcīnīja 3.vietu, Artūrs Zaļupe 18.vietā. B grupā jauniešiem 9km distancē Kristers Kalašņikovs – 20.vietā, jaunietēm 7km distancē Viktorija Spruģevica 13.vietā. C grupā jaunietēm 4km distancē 7.vietā Karīna Bernāne, jauniešiem tik pat garā distancē Kristiāns Kārlsbergs 15.vietā, Aleksis Samcēvičs 17.vietā.

Otrā dienā mūsu biatlonisti jau jutās nedaudz labāk un stabilāk uz slēpēm, un lielai daļai izdevās savu rezultātu uzlabot. Biatlonisti sacentās biatlona sprintā, kad jāveic soda aplis par katru nesašautu mērķi. A grupā 6km distancē pārliecinoši pirmais Renārs Birkentāls, Artūrs Zaļupe – 20.vietā. B grupā jauniešiem 6km distancē Kristers Kalašņikovs 15.vietā. B grupas jaunietēm 5km distancē Viktorija Spruģevica 13.vietā. C grupas jauniešiem 4km distancē 5.vietā Kristiāns Kārlsbergs, Aleksis Samcēvičs – 12.vietā, Valters Bresme – 22.vietā, savukārt pie C grupas janietēm 11.vietā Karīna Bernāne. D grupā 3km distancē Ance Volanska 4.vietā, zēnu konkurencē Rainers Krišmanis 10.vietā, Ernests Solovjovs 12.vietā.

 

Treneri.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts