Iespēju piedalīties LČ finālsacensībās vieglatlētikā izcīna 3 Talsu novada Sporta skolas audzēkņi.

Iespēju piedalīties LČ finālsacensībās vieglatlētikā izcīna 3 Talsu novada Sporta skolas audzēkņi.

Piektdien, 24.janvārī Kuldīgā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 vecuma grupai atlases sacensības Kurzemes zonā. Šādas sacensības tiek rīkotas ļoti lielā audzēkņu skaita dēļ. Uz Latvijas čempionāta finālsacensībām tiek tikai paši labākie. Talsu novada Sporta skolu sacensībās pārstāvēja 19 jaunie vieglatlēti. Ļoti labu rezultātu un tiesības startēt Latvijas čempionāta finālsacensībās uzrādīja Alekss Bucenieks, tāllēkšanā izcīnot 1.vietu ar rezultātu 4,70 m. Vēl ļoti labus rezultātus uzrādīja Nora Osīte, augstlēkšanā izcīnot dalīto 3.-5. vietu un Anhela Lūse, 60 m/barjerskriešanā, izcīnot 5.vietu. Arī abas meitenes izcīnīja iespēju startēt Latvijas čempionāta finālsacensībās Rīgā, kuras notiks 2.februārī.

Treneri: Raitis Treiģis-Treidis un Rolands Štrobinders

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts