Hokejisti uzsāk sezonu!

Hokejisti uzsāk sezonu!

11.09.2016 sākas LBJMH U-12 vecuma grupai, kurā startē Talsu NSS komanda. Pirmā spēle tika aizvadīta pret Jelgavas komandu, kurā ar rezultātu 6:9 uzvarēja jelgavnieki. Talsu komandā labākie bija Matiass Grinbergs +4 ,Ģirts Balodis 1+1 un Ernests Jaunķierpis 1+1.

18.09. 2016 interesanta un airaujoša spēle notika Brocēnos pret komandu “Klaipēda”, kura beidzās ar rezultātu 2:1 talsinieku labā. Līdz pat spēles pēdējām minūtēm  rezultāts bija neizšķirts un Klaipēdas komandsa spēlētājs kļūdijās, nopelnot 2 minūšu noraidījumu, ko talsinieki veiksmīgi izmantoja un izvirzījās vadībā.    TNSS komandas rezultatīvākie šoreiz bija Kārlis Šteinbergs 1+0 Ernests Jaunķierpis 1+0 Matiass Grinbergs 0+1 Ralfs Mednis 0+1.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts