Hokeja rezultāti Jaunatnes čempionātā

Hokeja rezultāti Jaunatnes čempionātā

20.09.Spēlē pret „Rīgas Dināmo 04” zaudējums ar 1: 15. Vienīgos vārtus gūst Eduards Siliņš .
27.09.Spēle pret „Pērkons” rezultāts 7 : 3, kas ir pirmā uzvara šajā sezonā.Vārtus guva K.Straupe, N.Prūsis, M.Krūmiņš, K. Grahoļskis.Labākā spēlētāja balvu ieguva K.Grahoļskis.
04.10. Spēle Talsos pret „Daugavpils BJSS”- rezultāts 2 : 4, kaut spēles gaita liecināja, ka Talsu hokejisti ir aktīvāki par pretinieku komandu, tomēr Daugavpils spēlētāji bija precīzāki un neatlaidīgāki. Talsu labāVārtus guva M.Krūmiņš un E.Siliņš.
11.10. Spēle pret” Valmieras HK/BSS „ beidzas ar rezultātu 4 : 3 Talsu NSS labā, kā labākais spēlētājs atzīts Ģ. Balodis.Talsu komandas labā vārtus guva M.Grinbergs , K.Šteinbergs, V. NiedrājsM. Krūmiņš.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts