Hokeja 2019./2020. gada sezonas apraksts U9(2011./2012. dz.g) grupai

Hokeja 2019./2020. gada sezonas apraksts U9(2011./2012. dz.g) grupai

  1. gada sezonu Talsu NSS/THK U9 komanda  B grupā aizvadīja ļoti veiksmīgi. Hokeja čempionāts U9 notiek sabraukuma formātā, kad vienā dienā tiek aizvadītas divas spēles uz mazā laukuma. Sezonā kopumā tika aizvadīti 5 sabraukumi LBJČ un 5 turnīri atsevišķās Latvijas pilsētās. LBJČ Talsu NSS/THK izcīnija 5. vietu starp 13 komandām. Kopā LČ tika aizvadītas 10 spēles, kurās tika gūtas 5 uzvaras pamatlaikā, divas uzvaras papildlaikā un 3 zaudējumi pamatlaikā, kopā iegūstot 19 punktus. Aizvadītajos turnīros tika iegūtas dažādas vietas, augstākais sasniegums bija ‘’Tukuma kauss’’ turnīrā, kur tika iegūta pirmā vieta, uzvarot visas komandas.

Kopumā sezonā gan treniņu process, gan aizvadītās spēles bija laba pieredze jaunajiem hokejistiem saprast kā notiek hokeja spēle, maiņas, sodi un vispārīgi par komandas spēli. Kā arī jaunie hokejisti mācījās apvienot VFS sausos treniņus ar treniņiem uz ledus.  Spēlēs jaunie hokejisti guva labu pieredzi un emocijas, ka arī labu treniņu praksi un komandas saliedēšanos.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts