Helovīnu masku balle VFS pirmsskolniekiem Stendē!

Helovīnu masku balle VFS pirmsskolniekiem Stendē!

Helovīnu priekšvakarā, 30.oktobrī, Stendes VFS audzēkņi kopā ar vecākiem, brāļiem un māsām pulcējās Stendes sporta centrā uz Helovīnu masku balli. Galvenais ierašanās noteikums: jebkāda maska un nakts lukturītis. Izrunājot, kāpēc un ar ko bērniem patīk šie mistiskie „svētki”, ķērāmies klāt Helovīnu rotaļām un atrakcijām. Visas spēles un uzdevumi bija jāveic pāros. Tika spēlētas spēles – „Nepārvērties par ķirbi!”, „Spoku uzbrukums”, „Mūmija”, „Raganas medībās”, „Mošķu” un „Helovīna našķu” meklēšana tumsā. Labākās maskas īpašniece saņēma balvā ķirbi, bet pārējie bērni priecājās par savādiem baloniem. Vai Mārtiņdienas vakarā būsim tikpat atraktīvi? Laiks rādīs….

VFS trenere N. Joničenko

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts