Grobiņas kauss 2017 futbolā

Grobiņas kauss 2017 futbolā

Šā gada 11. un 12. martā Grobiņā norisinājās starptautiskais futbola turnīrs U9 zēniem. Kur piedalījās ne tikai Latviešu komandas, bet arī komandas no Lietuvas. Kopā piedalījās 10 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās.
Talsu NSS komanda šo iespēju piedalīties izmantoja vairāk pieredzes gūšanai, jo daļu komandas skāris vīruss un komandu nācās papildināt ar mūsu jaunākajiem spēlētājiem no U8. Spītējot vecumam un tam, ka bijām arī augumā mazāki, bērni cīnījās līdz galam un spēja parādīt savas spējas laukumā, lai arī veiksme šoreiz nebija mūsu pusē vārtu ziņā, laukumā puiši cīnījās braši.
Kā paši puikas saka:” Tagad mēs zinām, kas mums ir jāmācās, lai vēlāk parādītu sevi kā komanda, jo šobrīd vairāk laukumā mēs spēlējām kā individuālisti.”
Puišus nebiedēja tas, ka pretī stājās ne tikai vecuma ziņā vecāki puikas, bet arī auguma ziņā lielāki, viņi spēja arī pretiniekiem sagādāt bīstamus momentus, kas ļāva viņiem iespringt.
Izteikt kādu konkrētu spēlētāju, kā labāko nevēlos, jo, manuprāt, laukumā visi puiši parādīja to, ko viņi spēj.
Divu dienu garajā turnīrā bērniem arī fiziski bija grūti, jo daļai komandas tas bija pirmais tāda veida turnīrs. Lai arī tabulā palikām pēdējie, pirmās dienas rezultāti parādīja, ka arī mums bija iespējas, bet nespējām tās izmantot, un ceru, ka šis turnīrs kalpos kā motivācija strādāt un attīstīties tālāk.
Krista Eņģele
 DSC05817 DSC05844

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts