Grobiņā noslēdzās Kurzemes ziemas tūre futbolā

Grobiņā noslēdzās Kurzemes ziemas tūre futbolā

15. martā Grobiņā noslēdzās Kurzemes ziemas tūre 2017 U10 un U13 meitenēm. Šajā čempionātā netika skaitīts rezultāts, šis rezultāts vairāk kalpoja sev, gan komandai, lai redzētu meiteņu izaugsmi. Netika īpaši pievērsta uzmanība meiteņu vecumam, jo visas ir iesācējas un visām ir vajadzīga sava veida pieredze.

Latvijas čempionātos nav pietiekams skaits spēļu, kurās meitenes spētu sevi parādīt un attīstīties tieši spēļu pieredzes ziņā, tāpēc Ventspils, Liepāja un Talsi savā starpā šo tūri veica tikai pirmo sezonu, lai piesaistītu vairāk meiteņu futbolam, kā arī ar laiku attīstītu jau konkurēt spējīgas komandas jau Latvijas čempionātā.

Ar piemiņas medaļām tika apbalvotas visas meitenes, kas piedalījās pēdējā posmā.

 

Trenere Krista Eņģele

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts