GP Noorte 3 sacensības badmintonā Igaunijā

GP Noorte 3 sacensības badmintonā Igaunijā

Sestdien, 21 maijā Igaunijas pilsētās Marjamā un Raplā notika GP Noorte 3 sacensības badmintonā.

Uz šīm sacensībām no Talsiem devās Aleksis Emiljans Kviesis, Aurora Laizāne, Evelīna Freija un Melisa Romaņuka. Šīs sacensības ir interesantas ar to, ka tiek noskaidrotas tikai pirmā un otrā vieta. Tas nozīmē, ja dalībnieks savā apakšgrupā iegūst pirmo vietu, tad viņam ir iespēja tālāk cīnīties par pirmo vietu, bet, ja neesi apakšgrupā pirmajā vietā, tad spēļu vairs nav.

Aleksis Emiljans Kviesis, cīnoties ar trim Igaunijas jauniešiem, uzvarēja divus, bet zaudēja vienam pretiniekam. Šāds uzvarēto un zaudēto spēļu skaits bija vēl diviem pretiniekiem. Šajā situācijā skaitīja iegūto un zaudēto punktu starpību un šoreiz A.E.Kviesis savā apakšgrupā palika trešais, kas savukārt liedza cīnīties par U17 grupas medaļām.

Aurora Laizāne un Melisa Romaņuka cīnījās U15 grupā. Abas jaunietes sīvā cīņā piekāpās spēcīgajām igaunietēm un neizkļuva no savām apakšgrupām. Šī bija ļoti laba spēļu pieredze abām meitenēm.

Kamēr U15 un U17 jaunieši spēlēja Marjamā, tikmēr mūsu jaunākā dalībniece Evelīna Freija spēlēja U13 grupā pilsētā Raplā. Evelīna savā apakšgrupā cīnījās ar trim spēcīgām igaunietēm. Ne bez grūtībām Evelīna tomēr izkļuva no apakšgrupas, uzvarot visas pretinieces. Tālāk nokļūstot pusfinālā, kur atkal ar lielu cīņu uzvarēja pretinieci.  Nonākot finālā Evelīna trīs setos piekāpās turnīra uzvarētājai Keidi Kaasmai ar rezultātu  21-17   22-24   21-18, izcīnot 2.vietu.

Treneris Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts