Ģimenes sporta diena Stendē

Ģimenes sporta diena Stendē

IMG_1032

16.maijā Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā mazie Talsu novada sporta skolas, VFS grupas censoņi, svinēja Starptautisko ģimenes dienu sportojot. Uz sacensībām viņi ieradās ar saviem vecākiem –  mammām un tētiem, kā arī māsām un brāļiem.

Sporta dienu atklājām ar rotaļu „Lidojums ar gaisa balonu”, kur, mūzikai skanot, ar nelieliem gaisa baloniņiem kopīgi veicām mazu iesildīšanos. Nepiespiestā un jautrā gaisotnē, ģimenēm bija iespēja pabūt „Četros gada laikos”. Vasarā – ģimenes kopīgi „makšķerēja” nelielā „dīķītī”, pavasarī – „stādīja kartupeļus” improvizētajā kartupeļu laukā, rudenī – novāca dažāda lieluma „ķirbjus”, bet ziemā visi pārvērtās par maziem „pingvīniem”.  Noslēgumā visi tika sadalīti divās komandās, lai sacenstos „balonbolā”.

Uzvarētāji šajā dienā bija visi, kas ieradās uz sporta dienu: gan sacensību dalībnieki, gan tiesneši, gan organizatori, jo veikals „Elvi” mūs atbalstīja ar saldajām balviņām, z/s „Kalnjēči ” sarūpēja piemiņas medaļas, konfektes, balonus. Savukārt sporta skola visus mazos sportistus par vispārējās fiziskās sagatavotības programmas apgūšanu – sveica ar diplomiem, saldajām balvām un piemiņas aprocītēm.

Paldies visiem par piedalīšanos un atbalstu!

 

VFS un florbola trenere Natālija Joničenko.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts