Gatavošanās pasaules čempionātam florbolā: 3 Talsu NSS jaunieši piedalās treniņnometnē Latvijas junioru izlases kandidātiem

Gatavošanās pasaules čempionātam florbolā: 3 Talsu NSS jaunieši piedalās treniņnometnē Latvijas junioru izlases kandidātiem

No 23.- 25.oktobrim Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē norisinājās pirmā nometne U19 vecuma grupā, kurā jaunie Latvijas florbolisti uzsāka gatavošanos pasaules čempionātam. Kopumā uz nometni treneris Artis Raitums uzaicināja 48 florbolistus.

Treniņnometnē piedalījās arī 3 audzēkņi no Talsu novada Sporta skolas – Emīls Mārtiņš Uzuliņš, Linards Putniņš un Rūdolfs Niedrājs.

Galvenokārt nometnē uzsvars tika likts uz jauniešu fizisko sagatavotību.

Florbolistiem bija jāiziet testi, tika aizvadīti treniņi 2x dienā, kā arī sapulces un dienas beigās spēles savā starpā. Talsu puiši pierādīja, ka ir cienīgi būt izlases kandidātu sarakstā, kuri gatavosies pasaules čempionātam 2025.gadā, “ komentē Artis Raitums.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts