Futbols noslēdz ziemas sezonu!

Futbols noslēdz ziemas sezonu!

Talsu novada Sporta skolas futbola nodaļas audzēkņi 23. un 24. martā noslēdza pēdējos posmus ziemas sezonā.

  1. martā U9 puikas tikās pēdējā ziemas posmā Ventspilī. Kopā tika aizvadīti 4 sabraukumi sākot ar decembri, kurā puikām pirmo reizi bija iespēja izbaudīt spēļu garšu. Piebildīšu, ka lielākā daļa komandas trenējas tikai no šī mācību gada septembra un šajā vecuma grupā netiek skatīts tablo, jo mērķis ir bērniem apgūt futbola prasmes stresa situācijā, kas rodas tikai spēles laikā.

Puikas spēja pielāgoties trenera nosacījumiem un vairāk spēja koncentrēties uz darbu laukumā un izprast futbolu kā spēli. Mums svarīgākais mērķis ir iemācīties spēlēt futbolu un tikai pēc tam mēs skatīsimies tālāk.

Vēlos uzslavēt  katru puiku un arī Lindu Sūniņu, par pašizaugsmi. Jo sākumā ir svarīgi iemācīties nepadoties pie pirmajām sāpēm un pirmajiem ielaistajiem vārtiem. Bērni sezonas laikā ir iemācījušies uzdot jautājumus un vairāk ieklausīties tajā ko saka treneris. Piedzīvots ir gan zaudējums, gan pa kādai uzvarai, un lai arī tas turpmāk kalpo par pamatu augstiem mērķiem.

  1. martā Kurzemes ziemas čempionātu noslēdz arī WU13 meitenes savā grupā.

Kopumā Kurzemes čempionātā piedalījās 5 komandas. Katra komanda izspēlēja ar katru 2 reizes, kopumā aizvadot 8 spēles. Talsu komanda kopā ar meitenēm no brocēniem svinēja 7 uzvaras, kas kopvērtējumā ar 21 punktu ļāva ieņemt godpilno 1.vietu.

Prieks par meitenēm, kas ir izturējušas un turpina cīnīties par savu mērķi.

Paldies par izturību! Un ar tādiem mērķiem tiekties arī augstāk!

Treneri: Krista Eņģele un Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts