Pēdējais posms U-8 grupas futbolistiem Kurzemes zonas turnīrs telpu futbolā Sabilē

Pēdējais posms U-8 grupas futbolistiem Kurzemes zonas turnīrs telpu futbolā Sabilē

IMG_1680

Pēdējais posms U-8 grupas futbolistiem Kurzemes zonas turnīrs telpu futbolā Sabilē

16.martā Sabilē notika Kurzemes zonas U-8 grupas  pēdējais posms telpu futbolā, kurā piedalījās 9 komandas, turnīrā piedalījās arī Talsu NSS mazie futbolisti un  šajā posmā piedalījās arī Sabiles komanda (kuri arī ir Talsus novada Sporta skolas audzēkņi).

Talsu komandai tika aizvadītas trīs spēles. Visas trīs spēles noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 0:0.

Spēles laikā puiši izveidoja daudz momentus pretinieka vārtu priekšā ar labām izspēlēm, taču līdz vārtu gūšanai netikām, jo  veiksme šoreiz nebija mūsu pusē.

Kā treneris varu teikt, ka mazie futbolisti šīs spēles aizvadīja ļoti labi, bija redzamas saspēles starp komandas spēlētājiem, vairāki sitieni pa vārtiem, kā arī standarta situācijas izspēles.

 

 Kad Talsu komanda bija  beigusi savas spēlēs, spēlētāji pievienojās Sabiles komandai. Apvienotā komanda aizvadīja spēli pret Priekules novada FK „Bandava” futbolistiem ar rezultātu 4:1, uzvarējām. Otrajā spēlē pret Grobiņas OC komandu rezultāts bija 0:0. Spēļu  laikā varējām redzēt, ka bērni ikdienā trenējas katrs savā vietā, bet spēlējot kopā prot saprasties viens ar otru, kā arī ar  kopīgiem spēkiem izveidot bīstamas situācijas pretiniekam, ko parādīja labais rezultāts. Talsu un Sabiles komandās spēlēja: Kārlis Krampe, Roberts Sproģis, Emīls Zapereckis, Ralfs Gūlbis, Dans Daniels Pētersons,  Daniels Kreicbergs, Edvards Valdzers, Henrijs Strēlis, Daniels Kristbergs, Edvards Neilands, Linards Slēžis, Ralfs Kaņeps. Ļoti labu spēli parādīja mazais Sabiles komandas spēlētājs Daniels Kristbergs gūstot 3 vārtus.

Jāpiemn, ka U-8 grupai šādos turnīros vietas netiek dalītas un ar medaļām, kausiem audzēkņi netiek apbalvoti. Bet lielu paldies, jāsaka Sabiles Sporta centra vadītājam Haraldam Gornastajam, par viesmīlību un salduma balvām visām komandām.

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts