Futbolistiem ziemas sezona sākusies!

Futbolistiem ziemas sezona sākusies!

8

7.decembrī uz Ventspili bija jādodas Talsu NSS U10 (2005. g. dz.) futbolistiem lai aizvadītu pirmās telpu futbola spēles. Mūsu futbolisti Ventspilī bija ieradušies ne spēcīgākajā sastāvā, jo slimības dēļ komandā iztrūka pāris spēlētāju.

    Pirmā spēle pret spēcīgo JFK Saldus/SSS 2. Spēle ritēja līdzīgi, taču nepratām izmantot savus momentus, bet pretinieki prata un nācās piekāpties 0:2, kaut gan rezultāts neatbilda spēlei.

    Nākamā spēle pret JFK Saldus/SSS, kas ir nedaudz vājāka komanda. Jau no paša sākuma mūsu futbolisti kontrolēja spēli un neļāva izvērsties pretiniekiem. Pēc lieliskām Denisa Kristiāna Jaunkalna tehniskām darbībām rezultāts ātri kļuva 2:0 mūsu labā. Otrajā puslaikā vēlreiz izcēlās Deniss Kristiāns Jaunkalns un punktu spēlei pielika Kārlis Krampe ar skaistu sitienu no vārtu priekšas. Uzvara ar 4:0.

    Pēc tam sekoja spēle pret LRSS/FK Bandava. Komanda viegli tika uzvarēta ar rezultātu 4:0. Kaut gan pretinieki arī bīstami sita pa mūsu vārtiem, lieliski vārtos stāvēja Jurģis Lozbers. Šoreiz ļoti labi nospēlēja Edgars Zaļupe un Daniels Niks Goldbergs, kas pieslēdzās uzbrukumiem un bieži pārtvēra pretinieku piespēles, tādā veidā radot ātros uzbrukumus 2 pret 1, kurus prasmīgi mūsu uzbrucēji realizēja.

    Pēdējā spēle bija jāaizvada pret spēcīgo LRSS/Grobiņas SC komandu. Mūsu futbolistiem bija uzdevums presingot pretiniekus un neļaut viegli iesākt uzbrukumus. Tas atmaksājās- pretiniekiem uzbrukumi neizdevās, toties vārtus guva Deniss Kristiāns Jaunkalns pēc Edvarda Neilanda piespēles. Diemžēl spēles izskaņā nācās vienus vārtus arī ielaist un spēle noslēdzās 1:1.

    Šī vecuma futbola komanda ir viena no veiksmīgākajām Talsu novada sporta skolas komandām, tādēļ liels paldies jāsaka treneriem Jānim Motivānam, Aivaram Eņģelim, Sergejam Uvarovam un Mārcim Červoņikovam, kuri intensīvi un smagi strādā ar jaunajiem futbolistiem.

5.decembrī mūsu vecākā komanda Talsu NSS U15 (2000. g. dz.) aizvadīja spēles Talsos pret Sabiles un Saldus futbolistiem.

    Pirmā spēle pret spēcīgo JFK Saldus/SSS noslēdzās mums nelabvēlīgi 2:4. Komanda nospēlēja slikti aizsardzībā, netika galā ar pretinieku tehniskajiem uzbrucējiem. Iespējams, rezultāts būtu savādāks, ja traumu nebūtu guvis viens no mūsu labākajiem aizsargiem. Komanda nebija arī psiholoģiski gatava spēlei.

    Otrā spēle pret labi zināmo Talsu novada sporta skolas komandu „Sabile”. Komanda nospēlēja ļoti labi un, tika izcīnīta pārliecinoša uzvara 7:0. Izcēlās labākais spēlētājs Kārlis Paegle.

1.janvārī Talsu NSS/FK Laidze U12 (2003.g.dz.) aizvadīja savu otro sabraukumu Grobiņā. Līdz šim komanda bija izcīnījusi vienu uzvaru un piedzīvojusi vienu zaudējumu.

    Pirmā spēle pret spēcīgo FK Liepāja/LSS 1. Komanda tika ļoti noskaņota spēlei, un tas atsaucās arī spēlē. Pirmais puslaiks noslēdzās 0:0. Spēles beigu rezultāts 0:3 mums par sliktu, kaut gan mūsu futbolisti spēlēja ļoti labi un ar lielu pašatdevi. Komanda ir pelnījusi uzslavu, jo centās cik spēka, tomēr viena no spēcīgākajām komandām Latvijā izrādījās meistarīgāka. Fantastisku sniegumu demonstrēja mūsu komandas aizsargs Niks Smilškalns.

    Otro spēli aizvadījām pret labi zināmo Kuldīgas NSS, kura, ne bez grūtībām, tika uzvarēta ar rezultātu 3:0. Labi nospēlēja Gatis Kučers, kurš guva vārtus, kā arī Edgars Voronovs ar diviem gūtiem vārtiem. Pašlaik pēc četrām spēlēm komandai ir divas uzvaras un divi zaudējumi, kopā 6 punkti.

 

1.janvārī mūsu vecākā grupa Talsu NSS U15 devās ceļā uz Grobiņu, lai aizvadītu otro sabraukumu.

    Pirmā spēle pret LRSS/FK Nīca. Pretinieks bija rūpīgi izpētīts pirmajā sabraukumā, kas risinājās Talsos. Zinājām, ka pretinieks spēlē aktīvi un rupji, tādēļ gatavojāmies spēlei ļoti nopietni. Spēles sākums bija līdzīgs, bet pirmo puslaiku noslēdzām sev par labu ar rezultātu 1:0. Vārtus guva Sandis Braunfelds. Otro puslaiku uzsākām pārliecinošāk un Kārlis Paegle ātri iesita vēl divus golus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:0. Lielisks vārtos bija Valters Kasjaņenko.

    Otro spēli aizvadījām pret spēcīgo LRSS/Grobiņas SC un zaudējām ar 1:5. Kaut gan spēle īsti neatbilda rezultātam. Abas komandas bija vienlīdz spēcīgas, bet sagadījās, ka neizdevās realizēt ļoti labas izdevības, savukārt pretiniekiem paveicās izmantot visas savas iespējas. Tika piedzīvots sāpīgs zaudējums. Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Kārlis Paegle. Labi nospēlēja arī Artūrs Silgals un Niklāvs Eņģelis.

    Kurzemes reģiona Jaunatnes čempionāta organizators un Grobiņas SC komandas treneris Mārtiņš Jaunkalže ļoti slavēja Talsu futbolistus, jo no visām komandām vislielākais progress esot redzams tieši mūsējiem! 

Futbola nodaļas treneris – Jānis Motivāns

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts